katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Ratibořický maraton

Tisková zpráva 21. 4. 2008

 RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN

startuje se již tuto neděli

Již tuto neděli 27. dubna se uskuteční první ročník Ratibořického MTB maratónu. Místem konání je východočeská Úpice, která je také hostitelem známého Festivalu cyklistiky. Pokud o účasti na tomto pohodovém závodě přemýšlíte, měli byste si přečíst aktuální informace z pořadatelského tábora:

Registracepředem za zvýhodněné startovné 290,- byla ukončena v pondělí 21.dubna. On-line registrační formulář je však stále v provozu. V případě, že jste rozhodnuti závodu se zúčastnit, využijte jej k přihlášení. Vyhnete se tak zbytečnému čekání v kanceláři závodu a pomůžete tak k hladkému průběhu prezentace. Startovné již neplaťte na bankovní účet, ale až na místě v kanceláři závodu. Činí 350,- Kč.

Zpracování výsledků bude zajištěno systémem Sport Challenge. Každý závodník získá originální startovní číslo, které v sobě již obsahuje čip. Nemusíte se tudíž kroužkovat, platit zálohu ani se v cíli starat o vrácení čipu.

Start a cíl bude tentokrát situován na oválu místního stadiónu Sparta. Řazení na start začne v 11.30 a hromadný start všech závodníků pak proběhne v pravé poledne.

Zázemí závoduje situováno v areálu stadiónu. Parkoviště na škvárovém hřišti, kancelář uvnitř tribuny, stejně tak i šatny a sprchy. K dispozici bude také občerstvovací stan, ve kterém se bude také vydávat jídlo závodníkům v cíli. Mytí kol bude zajištěno v blízkosti stadiónu.

Cenypro nejlepší závodníky jsou produkty hlavního sponzora – přilby Limar. Vítěz každé kategorie si odveze top model Pro 104, což je aktuálně nejlehčí přilba na světě. Pár jich bude také vylosováno v tombole. Hlavní cenou závodnické loterie pak je kolo Apache Tomahawk. Pro absolutního vítěze bude připraven zbrusu nový putovní pohár na jehož podstavec bude ještě dopsáno jméno vítěze nultého ročníku Františka Žiláka.

Dětské závody odstartují hned po hlavním závodu. Na žáky narozené v letech 1998-1994 čeká okruh dlouhý 10 km okolo hradu Vízmburk. Pro kategorie předškolní a přípravka do 10 let je pak připraven malý okruh v okolí stadiónu. Pro děti je startovné zdarma! Nutný je však písemný souhlas jednoho z rodičů (formuláře budou k dispozici v kanceláři závodu).

Časový program závodu:

 

08.00 – 11.30  PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ

11.30               UKONČENÍ PREZENTACE / ŘAZENÍ NA START HLAVNÍHO ZÁVODU

12.00               START HLAVNÍHO ZÁVODU NA 48 KM

12.10               START ZÁVODU DĚTÍ NA 10 km

12.20               START ZÁVODU PŘEDŠKOLNÍCH A PŘÍPRAVKY

13.40               PRAVDĚPODOBNÝ DOJEZD VÍTĚZE DO CÍLE

16.00               VÝHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

16.30               LOSOVÁNÍ ZÁVODNICKÉ TOMBOLY

                        (HLAVNÍ CENA – HORSKÉ KOLO APACHE TOMAHAWK)

 

Kompletní propozice závodu, mapu, fotografického průvodce a další užitečné informace najdete na www.ratiborickymaraton.cz.

Těšíme se setkání na startovní čáře!

Pedálu zdar!

Sultán a Tyrl

marvelky

datum: 22.04.08 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign