cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pells_07_2022.png

Ramona Forchini na Superioru získala v Andoře bronzovou medaili

Ramona Forchini dojela na kole české značky Superior v závodu Světového poháru pro své první pódiové umístění v kariéře v kategorii Elite. Švýcarka hájí barvy týmu jb Brunex Superior Factory Racing příjemným způsobem šokovala cyklistický svět, jelikož její dosavadní nejlepší výsledek ve Světovém poháru v elitní kategorii bylo 11. místo. 

 

 

Dvojnásobná mistryně světa v maratonu Ramona Forchini má trať v Andoře, kde se závod konal, jako jednu z těch oblíbenějších. Tento rok však závod komplikovalo velké vedro, které mnoho závodníků limitovalo. 

 

Úspěšnému nedělnímu závodu v této olympijské disciplíně pomohl výsledek z pátečního short tracku. 15. místo Forchini zajistilo v hlavním závodě start z druhé řady, což byla dobrá startovací pozice. Dvacátá osmá žena průběžného pořadí Světového poháru se od začátku závodu pohybovala v popředí a až v posledním kole si zaslouženě zajistila první pódium ve Světovém poháru v její dosavadní kariéře. “Stále tomu nemohu uvěřit. V takto náročných podmínkách, které v Andoře panovaly, si úspěchu cením o to víc. Celý závod se mi jelo dobře a jsem ráda, že se mi podařilo v posledním kole ujet dalším závodnicím a dosáhnout tohoto skvělého výsledku,” uvádí Ramona Forchini.

 

 

Forchini se i za pomocí tohoto výsledku chce dostat do užšího výběru švýcarských závodnic, pro které se pokusí kvalifikovat na závody pod pěti kruhy. Spolu se značkou Superior tým v Novém Městě na Moravě představil projekt Mission Paris, který dokumentuje cestu závodníků jb Brunex Superior Factory Racing na největší sportovní akci, která se uskuteční v Paříži v roce 2024.

 

datum: 18.07.22 - kategorie: Sport
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign