Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pumpa v sedlovce

Kam s pumpou?

„Přece do sedlovky!“ řekli si konstruktéři značky Dahon. Proč s sebou v batohu nebo kapse tahat pumpičku, proč si ji nevzhledně montovat na krásný rám pod košík na láhev? Proč, když to jde vyřešit jednoduše a elegantně? Sedlovka s integrovanou plnohodnotnou pumpou je logickým vyústěním snahy o optimální umístění pumpičky. Většina kol je dnes vybavena podsedlovým rychloupínákem, takže vytažení sedlovky z rámu je otázkou okamžiku.

Biologic Zorin Post Pump, tak zní název této maximálně vychytané věcičky. Díky šířce sedlovky je komora pro vzduch hodně velká, a huštění je tedy velice rychlé. Zespodu sedlovky stačí odjistit hlavici pístnice, z níž se vyklopí příšlapný díl a vytáhne se hadička s klasickou koncovkou. Místo rukojeti poslouží samotné sedlo. Duralové tělo sedlovky, chcete-li plášť pumpičky, je odolné a svou délkou odpovídá použití na běžné kolo i na skládačku.

Zámek sedlovky je klasický se stavitelným nosníkem a přítlačným dílem na ližiny sedla, takže není nutná obava ze zhoršení vzhledu kola. Cena sedlovky s integrovanou pumpičkou je 590 Kč. Další informace najdete na www.azub.cz

(kad)

 

datum: 12.01.07 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign