Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

První letošní vydání tištěného Cykloservisu

Možná už netrpělivě čekáte, až si půjdete do obchodu pro letošní první vydání tištěného Cykloservisu. Ten už pro vás chystáme, a věřte nebo ne, už čtrnáctým rokem. A co v něm bude?

Především přehled 32 modelů hydraulických kotoučových brzd, které se budou objevovat na letošních modelech kol, ale které si lte zakoupit i samostatně. Barevné fotografie a přesné nejdůležitější technické specifikace jednotlivých modelů  jsou samozřejmostí. Náš přehled je skutečně vyčerpávající.

Bez zajímavosti určitě nebude povídání s Josefem Zimovčákem, který v loňském roce objel na replice historického vysokého kola celou Tour de France. Sice s ním už nějaká ta reportáž jinde vyšla, ale Cykloservis se zaměřil na technickou stránku věci. Povídali jsme si o jeho kole i o jeho neuvěřitelných tréninkových dávkách na stroji, na které by mnozí z nás ani nevylezli. Vždyť najet na vysokém kole 20.000 kilometrů ročně je doslova šílené. Ale nepředbíhejme, v Cykloservisu se dočtete vše, včetně toho, co si tento nadšenec při pádech všechno zlomil...

Důležité je také pro čtenáře nová a zásadní rubrika s názvem "Než vyndáme peníze". Ano, možná už tušíte, že budeme psát o tom, jak si vybírat oblečení, součástky a ostatní doplňky na kolo, než položíme peníze na pult. Rubriku píše Honza a u toho se stalo tradicí, že nic neošulí, že mu spíše musíme články krátit, protože toho chce vždy napsat více, než by se vešlo. Takže i jeho první návod ke správnému nákupu cyklistické přilby je skutečně vyčerpávající a pro většinu velmi poučný.

Nebudou chybět ani testy kol, galerie kol, Hobbybastler o údržbě kola, povídání o cyklotrenažérech a dalších novinkách, které se nám dostali do rukou.

No prostě za pouhých 12 kaček příjemné čtení pro každého, kdo podlehl kolu.

datum: 05.01.06 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign