Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

První letošní vydání Cykloservisu od 20. ledna v prodeji

Od 20.ledna si můžete v cyklistických prodejnách nebo v novinových stáncích zakoupit první letošní vydání časopisu Cykloservis. Nejlevnějšího a nejstaršího cyklistického časopisu na našem trhu.

Přečtete si v něm, jak jsme trápili fatbike Salsu v zasněžených lesích. Author Maraton Tour je u nás co do počtu startujících největším maratonským seriálem, který navíc nikoho nezavazuje k ničemu. Elektronické Shimano XTR jsme podrobili důkladnému rozboru i za pomoci notebooku se speciálním diagnostickým programem. Musíme konstatovat, že sada je dokonalá. Silniční Look 795 Aerolight je kolo, které každému vyrazí dech. Look opravdu vyrábí neobvyklá  a skvělá kola. Milovníci retra se jistě začtou do článku o historickém Suntouru. Máme před sebou mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře a tak jsme styloví a zařadili jsme mezi testovaná kola v tomto vydání cyklokrosové Ritchey Swiss Cross Disc. Zajímavé a pěkné kolo. Cyklisté používají při svých hovorech mnohé slangové výrazy. Trochu jsme je oprášili a udělali z nich malý seriál doplněný i  různé situace a historky. V tomto vydání tedy slang poprvé. A další testy a články, které vás určitě potěší, protože jste znalci a cyklistika vás baví. Tak jako nás. A pamatujte, cyklista je buď ten, který jede rychle, nebo na kole dobře vypadá a má pěkné kolo. Snažíme se, abyste měli přehled o tom nejlepším pro vás. Abyste dobře vypadali. Jestli pojedete rychle záleží už jen na vás.

 

 

datum: 16.01.15 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign