deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Prvé letošní vydání Cykloservisu přichází na pulty prodejen

thumb_80x53_svor.jpg(2498KB)Od příštího týdne si můžete v prodejnách zakoupit prvé letošní vydání Cykloservisu. Především milovníky galusek určitě potěší obsáhlý rozhovor s Jánem Svoradou, naším nejúspěšnějším silničním profesionálem, který dokázal vyhrát i etapy na Tour de France. Ján v rozhovoru rozebírá materiální vybavení profesionálů. Otevřeně mluví o rozdílech mezi sadami Campagnolo a Shimano. Poví vám, jak to vypadá při přípravě nových rámů na sezónu, jaké se vybírá sedlo, na kterém tráví hodiny. Je to u nás zřejmě první obsáhlý rozhovor na téma velotechniky s jedním za našich vynikajících profesionálů, kteří účinkují v zahraničí.

V prvém vydání nechybí ani testy. Gary Fisher Cake je odpružená novinka a dostali jsme ji jako prví na testování. Kelly’s Sabotage - model tohoto producenta kol patří skutečně mezi největší lahůdky. Stejně tak Amule Woodster patří do kategorie top modelů.

Takovou malou zajímavůstkou může být i testování ryze sjezdové koloběžky. Asi si ji nepořídíte, ale určitě stojí za přečtení našezkušenost s tímto netradičním strojem, který jsme trápili na sjezdovce.

Článek Souboj systémů se zabývá porovnáním klasického SPD pedálu s novodobým šlehačem – pedálem od Crank Brothers. Redaktor Honza vše vyhnal až do extrému a jezdi nějaký čas s levým pedálem od SPD a s pravým šlehačem. Potencionální zájemce o šlehače určitě bude zajímat výsledek testování.

Maratonci zde mají také zajímavé čtení. Na dvoustraně naleznou přehled 62 maratonských akcí v česku a na Slovensku.

Vybrat si tu správnou kazetu je tak trochu alchymie. Můžete ji mít od Shimana, Sramu, Campagnolo nebo Marchisia. Jistě, všechny systémy nejsou zaměnitelné, ale lze si vybrat třeba podle počtu zubů na jednotlivých pastorcích. Cykloservis vám nabízí totální přehled kazet s komentářem i s doporučenými cenami.

Nabídneme vám také povídání o FSA, návod jak vyměnit kazetu, další návod jak si namontovat kufry (zarážky) na tretry. A milovníci značky GT potěší představení nové modelové řady pro rok 2004.

A poslední, co vám nabízíme z vydání Cykloservisu je čtení o tom, jak jsme sedlali stroj Apache mistra světa Jardy Kulhavho. Testovali jsme ho jako každý jiný.datum: 18.01.04 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign