Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Progress Cycle otevřel nové sídlo firmy

Již dlouho avizované otevření nového sídla firmy Progress Cycle v Praze se včera stalo skutečností. Dovozce řady značek na náš trh (např. Giant, Bell, Manitou, Hutchinson, Giro atd.) od včerejšího dne funguje na nové adrese v Hostivicích. Objekt se začal stavět v září loňského roku a tak jen devět měsíců stačilo k tomu, aby nová budova s kancelářemi, skladem a maloobchodem otevřela své brány všem zákazníkům i maloobchodníkům. Pojďte se podívat na malou virtuální prohlídku do útrob malého paláce, na který může být majitel firmy Josef Přib právem pyšný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boční pohled na objekt. Vpravo vjezd ke skladu. Rampa vede do prvního patra, kde se nachází maloobchodní prodejna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rampa a vchod do skladu, kde se skládá a nakládá zboží. Zde si obchodníci zboží vyzvednou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Před tím ovšem navštíví vzorkovnu, kde si vyberou zboží a vyřídí "papíry", Vzorkovna na fotografii zatím není ještě zcela zaplněna zbožím ale je již zcela funkční.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrovské skladové prostory pojmou tisíce kol v kartonech a další zboží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maloobchodní prodejny nabízí značky kol Ravo a Giant. Mimo to samozřejmě i veškerý sortiment zboží a značek, které firma dováží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další pohled do maloobchodu. ten již samozřejmě funguje. Můžete vyrazit na nákup.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to jsme se už přesunuli do kanceláří firmy. Zde jsme v recepci. nelekejte se množství lidí. To jen zvaděvci při slavnostním otevření nevynechali ani jednu místnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderní interiér a vybavení jedné obrovské kanceláře pro všechny administrativní pracovníky umožňuje kvalitní komunikaci mezi všemi. Záviděli jsme jim krásný výhled do přírody a na rybník.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak toto je šéfovna. Nelekejte se, to není porada mladého týmu firmy, to jen šéfík dal k dispozici svůj stůl i svůj počítač svým dcerkám a jejich kamarádkám. Pošeptali jsme jim u počítače malé kouzelné slovíčko "format C:. A taky jsme jim vysvětlili, jak se krásně píše fixem na novotou zářící desku stolu.  Jak to dopadlo nevíme. Možná už má firma po datech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tento pán to vše způsobil. Majitel firmy Progress Cycle Josef Přib. Někdejší člen kapely OK Band (varhany), potom majitel jedné z největších společností chrlící do obchodů cédéčka, domácí pobočky Monitor EMI a následně neúnavný obchodník se sportovním zbožím a s cyklistikou. "Tak teď už si mě snad rodina doma užije, když to je dostavěný", povzdechl si.

datum: 20.05.05 - kategorie: Maloobchod

Komentář:

  1. [1] Michal Kunst

    Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat. Přišel jsem deset minut před zavírací dobou, tahal jsem se do te dediny na konci sveta pres celou Prahu a obsluha mi drze sdelila, ze ma jiz zamceny sklad a neproda mi jednu pitomou helmu na kolo. Absolutni neochota, laxnost personalu, nedovedu si predstavit kupovat zde neco vetsiho natoz reklamace.

    13.08.08, 23:23:12
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign