deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pro elitní dámy

Pearl Izumi Elite MTB Glove

Pearl Izumi Elite MTB GlovePrstové bikové rukavice Pearl Izumi Elite MTB Glove jsou vyráběny v pánské i dámské variantě, s lehce odlišnými střihy i vzhledem. V obou případech se jedná o tenčí provedení použitelné od jara až do podzimu. Testem prošla dámská varianta s dodatkem Woman‘s, jejíž cena je 900 korun.

Dlaň rukavic je vyrobena ze syntetické kůže Clarino vynikající dlouhou životností a optimální tvarovou přizpůsobivostí. Nejzatěžovanější partie využívají zdvojení materiálu. Na bříškách prstů nechybí perforace zajišťující lepší ventilaci. Absence polstrování sice není tím nejvhodnějším řešením do náročného terénu, pro běžné XC a silniční cyklistiku je však provedení dlaně naprosto vyhovující. Nechybí ani protiskluzové prvky v podobě gelových potisků.

Svrchní díl kombinuje odolný nylon s vysoce pružnou jemnou síťovinou, v oblasti mezi prsty je použita klasická lycra. Nevšedně pak působí materiál na hřbetu palce a malíku,

s  profilovanou strukturou a vysokým podílem elastanu. Všechny tyto prvky jsou důvodem, že rukavice výborně obepíná ruku, je odolná a zároveň dostatečně prodyšná. Zakončení u zápěstí je tvořeno tenkým neoprenem, z něhož je vyvedeno také rozměrné logo. Postrádali jsme zde pouze nějaké reflexní prvky.

Nabízené velikosti dámského provedení jsou od S do L.

www.pearlizumi.cz

Plusy: zpracování dlaně, obepnutí ruky

Minusy: absence polstrování a reflexe

Pearl Izumi Elite MTB Glove

datum: 11.12.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign