deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pro elitní dámy

Pro elitní dámy

Prstové bikové rukavice Pearl Izumi Elite MTB Glove jsou vyráběny v pánské i dámské variantě, s lehce odlišnými střihy i vzhledem. V obou případech se jedná o tenčí provedení použitelné od jara až do podzimu. Testem prošla dámská varianta s dodatkem Woman‘s, jejíž cena je 900 korun.

pearl1

 

Dlaň rukavic je vyrobena ze syntetické kůže Clarino vynikající dlouhou životností a optimální tvarovou přizpůsobivostí. Nejzatěžovanější partie využívají zdvojení materiálu. Na bříškách prstů nechybí perforace zajišťující lepší ventilaci. Absence polstrování sice není tím nejvhodnějším řešením do náročného terénu, pro běžné XC a silniční cyklistiku je však provedení dlaně naprosto vyhovující. Nechybí ani protiskluzové prvky v podobě gelových potisků.

Svrchní díl kombinuje odolný nylon s vysoce pružnou jemnou síťovinou, v oblasti mezi prsty je použita klasická lycra. Nevšedně pak působí materiál na hřbetu palce a malíku,

s  profilovanou strukturou a vysokým podílem elastanu. Všechny tyto prvky jsou důvodem, že rukavice výborně obepíná ruku, je odolná a zároveň dostatečně prodyšná. Zakončení u zápěstí je tvořeno tenkým neoprenem, z něhož je vyvedeno také rozměrné logo. Postrádali jsme zde pouze nějaké reflexní prvky.

Nabízené velikosti dámského provedení jsou od S do L.

www.pearlizumi.cz

(kad)

Plusy: zpracování dlaně, obepnutí ruky

Minusy: absence polstrování a reflexe

pearl2

 

datum: 13.10.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign