Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Přilba Specialized S-Works Prevail

Specialized S-Works Prevail

Topmodel mezi přilbami Specialized, toto výsadní postavení náleží modelu S-Works Prevail, jenž prošel naším testem. Již samotný fakt, že typ Prevail vozí na svých hlavách celá řada profesionálních závodníků, naznačuje, že se jedná o to vůbec nejlepší v dané kategorii. Tomu samozřejmě odpovídá také cena 4 999 korun.

Specialized Prevail prilba

Tvar přilby s výrazným podélným čelním průduchem je pro značku Specialized charakteristický. Hloubka skeletu zajišťuje společně s vyspělým upínacím systémem Mindset optimální usazení na hlavě, přičemž nastavení vnitřního obvodu přilby je velice jednoduché a pohodlné. Samotný skelet z Dual Density pěny, tlumící případný náraz, je uvnitř vyztužen pevnou sítí Inner Matrix. Ta se podílí nejen na celkovém navýšení pevnosti konstrukce, ale zároveň umožnila konstruktérům maximální odlehčení skeletu jako celku. Skořepina pak pokrývá nejen vnější partii, ale zasahuje i přes spodní okraj přilby.

Velmi spokojeni jsme byli s kvalitou usazení přilby S-Works Prevail. Na hlavě seděla jistě a její vnitřní tvar bychom si dovolili označit za takřka univerzální. Stejně tak použité výstelky navyšují celkový komfort, který je jednoznačně nadstandardní. Rozložení tlaku je jak v partii výstelek, tak i v místě seřizovacího mechanismu na zátylku vyřešeno s maximální precizností. Skvělé odvětrání je zde zkombinováno s ultralehkou a zároveň velice pevnou konstrukcí. Soustava ventilačních otvorů, mezi sebou vnitřně propojených drážkami, zajistí ochlazení hlavy jezdce i ve velkém horku.

Přilba Specialized S-Works Prevail je nabízena celkem v pěti barevných kombinacích plus v týmové variantě.

specialized_prevail_zad

(kad)

datum: 13.04.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign