deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Přijeďte do Bike Test Centra

BIKE TEST CENTRUM

logovOtestujte a zajezděte si na kolech Author a AGang modelové řady 2010 v krásném prostředí Ještědského hřebene. Vystoupejte třeba až na vrchol Ještědu k legendárnímu vysílači. Ověřte si, co dokážete nejen vy, ale také kola Author a AGang. Pro maximální zážitek z Ride2testjízdy budete po celou dobu doprovázeni průvodcem, který Vás seznámí s programem vyjížďky i s koly. Dříve než vyrazíte, proběhne na stroji důkladná příprava a nastavení všeho, co k pohodlí jízdy potřebujete. Pro každého vybereme ideální trasu a terén. Během vyjížďky Vám bude průvodce plně k dispozici. Poradí s technikou jízdy a postará se o případný defekt.

FB - http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Ride2test/130912633612683?ref=ts

stanauthor

Dopolední blok 09:30 - 12:30

Odpolední blok 14:00 - 17:00

Jeden blok trvá 3 hodiny, z čehož jízda na kole trvá minimálně 2 hodiny. Zbylý čas slouží pro nastavení kola, instruktáž, přípravy před vyjížďkou a diskuzi po vyjížďce

Možnost skupinové jízdy a testování - maximálně 3 jezdci s průvodcem. Podmínkou je zapůjčení kol všemi jezdci.

Cena jednoho bloku - 1 jezdec = 650,- Kč  (soukromá jízda)

Cena jednoho bloku - 2 jezdci = 1100,- Kč

Cena jednoho bloku - 3 jezdci = 1550,- Kč

Cena zahrnuje: půjčení kola, služby průvodce a servis kola po jízdě.

RIDE2TEST FAQ

Proč bych to dělal?

Chci si otestovat a zajezdit na kolech Author a AGang modelové řady 2010.

Proč bych za to měl platit?

Protože získáte individuální přístup, poradíme Vám se správným nastavením kola. Pojedeme s Vámi na testovací vyjížďku a budeme Vám vždy po ruce, ať už se stane cokoliv.

Kde budu jezdit?

V okolí Liberce, na Ještědském hřebenu. Jsou tu všechny typy terénů a tak můžete otestovat kola opravdu na 100%. Ať už pojedete do kopce nebo z kopce. Pokud se vám nebude chtít šlapat do prudkého kopce, můžete využít lanovky na Skalku.

S kým budu jezdit?

S jezdci, kteří jsou pro cyklistiku opravdu zapálení a chtějí, aby se alespoň část této vášně přenesla na vás.

Co proto musím udělat?

Zaregistrovat se přes naše webové stránky. Přijet na hlavní parkoviště pod Ještěd. Mít dva doklady totožnosti a peníze na útratu. A hlavně se musíte těšit.

Co když je mi méně než 18 let? Můžu přijet?

Ano, v případě věku méně než 18 let je zapotřebí, aby registraci (formulář) vyplnil zákonný zástupce. Před vyjížďkou pak všichni účastnící, bez ohledu na věk, podepíší prohlášení, že jsou seznámeni se skutečností, že se na kole pohybují na vlastní nebezpečí a nesou zodpovědnost za pronajaté kolo. U nezletilých tato prohlášení podepisuje taktéž zákonný zástupce.

datum: 28.07.10 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign