Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Přesné gripy

Gripy BBB InterFix

Ergonomické gripy BBB InterFix patří k provedením kombinujícím plastový základ se stahovací objímkou řídítek pouze na vnitřní straně gripu.

gripy bbb interfix

Tento model s délkou 130 mm má plastový základ s poměrně tvrdou úchopovou částí z kratonové pryže. Tvrdší materiál je v podstatě na všech místech, která nejsou při úchopu v přímém kontaktu s dlaní. Nepatrně měkčí materiál tvoří panel na čelní části gripu, tedy pod prsty. Výrazně měkčí gel je pak na opěrné anatomicky tvarované plošce pod vnější hranou dlaně. Objímka se stahuje xmmimbusem a gripy na řídítkách drží poměrně jistě. Díky vybrání na vnějším konci, zaslepeném speciálně tvarovanými špunty, lze gripy zkombinovat s rohy BBE-21, které do tohoto prostoru přesně zapadnou.

Tělo gripů je i přes vyšší tvrdost díky anatomickému tvarování celkem příjemné na úchop. Dlaň si najde dostatečnou oporu a i při delší jízdě tvar nikde netlačí. V terénu je znát tvrdost materiálu téměř nulovou schopností absorbovat vibrace. Tedy kromě gelového výstupku pod hranou dlaně, ten svoji funkci plní dokonale a tlumí na maximum, aniž by se ale někam zbytečně ohýbal. Při výraznější změně pozice za řídítky není rozměrově tak velký, aby jezdce omezoval, takže i v technických pasážích lze s řídítky snadno pracovat. Jediným omezením je tedy zmíněná tvrdost gripů. Jejich hmotnost je 168 gramů a cena 359 korun.

 

Plusy: tvar uchycení, gel pod dlaní

Minusy: celková tvrdost

datum: 07.02.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Tento model s délkou 130 mm má plastový základ s poměrně tvrdou úchopovou částí z kratonové pryže. Tvrdší materiál je v podstatě na všech místech, která nejsou při úchopu v přímém kontaktu s dlaní.

    21.06.13, 04:29:36
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign