Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Přehled TOP přileb na našem trhu

thumb_80x60_xen.jpg(2115KB)Chcete si posadit na svou hlavu skutečně tu nejlepší přilbu kterou lze u nás zakoupit? Chcete si o nich udělat dokonalý přehled? Potom si zajistěte Cykloservis č.14, které je právě ve výrobě a který bude na pultech prodejen od 2. září. Naleznete v něm přehled opravdu těch nejlepších modelů od několika značek. Každou helmu jsme si osobně vyzkoušeli a v přehledu dokonale popsali. Nebude to tedy takový běžný přehled s hmotností, barvou a cenou….

O tom, že středová osička patří k nejnamáhanějším komponentům na kole není potřeba diskutovat. Ale jakou vybrat? Kolik která stojí, váží a jaké má parametry? Tak to vše naleznete ve stejném vydání Cykloservisu. Doufáme, že několik desítek osiček vám bude stačit ke spokojenosti.

Mimo tyto přehledy zde budou tradiční testy kol (Merida Matts Sport, silnička Lemond, Gary Fisher a Race Bike). Představíme vám také Kolo z lidu Cannondale Gemini, které vyhrál v soutěži jeden ze čtenářů, komponenty Ike, Giant rám a nové kousky od FSA. Jeho řídítka a sedlovka vás určitě učaruje (bohužel i cena). Mrkneme se do dalšího kopce, tentokrát se vydrápeme na Lysou horu a náš spolupracovník Vítek vás ve své intimní zpovědi pozve na čtyřiadvacetihodinovku, kterou absolvoval. A samozřejmě další článečky na zpříjemnění vašeho čtrnáctidenního cyklu, ve kterém Cykloservis vychází.

datum: 18.08.03 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign