katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Předplatné Cykloservisu na rok 2010

Mnoho informací za velmi nízkou cenu !

Předplaťte si nejlevnější cyklistický časopis na našem trhu. Časopis Cykloservis bude v roce 2010 vycházet již 18. rokem. Každých 14 dnů vám přináší informace ze světa cyklistické techniky, produktů a další cyklistické zajímavosti, rozhovory a informace. 22x za rok si sáhnete do své poštovní schránky pro informace, za které zaplatíte jen zlomek ceny oproti ceně jiných časopisů. Můžete s námi soutěžit o zajímavé ceny, jezdit do kopců, prohlédnout si zajímavá kola, která mají jiní čtenáři doma, opájet se nad luxusními cyklistickými výrobky, přečíst si během roku články o více než osmdesáti testovaných kolech. Oblékneme vás, s námi opravíte své kolo, vyberete si ten správný výrobek a mnoho dalších nezbytných informací, které potřebuje ke svému životu každý, kdo kolo používá.

Nebudeme vás lákat na nesmyslné cetky -dárky nebo pěkný, ale vylosovaný dárek pouze pro jednoho ze stovek až tisíců předplatitelů. Ale nabízíme pohodové čtení o kolech a vše kolem nich od redaktorů, které kola především baví, rozumí jim a mají nadhled. A kteří vědí, že kolo je zápředevším zábava. Čtení Cykloservisu je totiž podobně příjemné, jako jízda krajinou na vašem dvoukolém miláčkovi.

Jak si předplatit Cykloservis?

Odešlete nám své jméno a adresu na e-mail: miloskaspar@seznam.cz. Uveďte také, jestli jste byli v roce 2009 předplatitelem.

Od nás obdržíte jako odpověď variabilní symbol. Ten uveďte při platbě částky 330,- Kč na náš účet 51-3617810277/0100. Platbu proveďte nejpozději do 20. prosince 2009, abyste dostali již prvé vydání 2010.

datum: 13.12.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign