Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

POZOR SOUTĚŽ !!!

I když by se mohlo zdát, že představovací akce na rok 2015 pro obchodníky již skončily, není tomu tak úplně. Dnes představila firma Pedálsport nové produkty od nářadí a přípravků Park Tool. Nářadím park Tool je u nás vybaveno mnoho cyklistických dílen a dá se říci, že Park Tool je v některých případech i jediným, který určité přípravky dodává na celosvětový trh. Cykloservis samozřejmě nemohl také chybět a opravdu jsme některými věcičkami na montáž a seřízení kol byli překvapeni.

Naši pozornost rozhodně zaujal speciální přístroj, který byl připevněn na boku tabule s nářadím a nad kterým kroutili hlavou i mnozí účastníci semináře. Protože se jedná o přístroj, který jsme dosud v expozici firmy Pedásport neviděli, připravili jsme pro vás malou soutěž. Otázka je velmi jednoduchá a pro její zodpovězení vám nabízíme několik možností.

Na co je přístroj na fotografii?

a) digitální osciloskop pro kontrolu přesného vypnutí paprsků kol. Přístroj je určen především pro mechaniky profesionálních cyklistických týmů pro absolutně přesné výplety. Osciloskop se napojuje na výplet pomocí několika sond.

b) odchylkoměr pro zjišťování správné geometrie rámu kola. Používá se při rovnání rámu například po pádu závodníka. Odchylkoměr se napojuje na speciální stolici, do které je rám upnut.

c) rozhlasový přijímač

d) zařízení pro kalibraci řazení u elektronických sad Shimano. Výměnou desky uvnitř přístroje je možné  kalibrovat například i sady Campagnolo a do budoucna i další značky

e) zařízení pro správné nastavení odpružených vidlic

f) zařízení pro dálkové snímání tepové frekvence závodníků a odečet watového výkonu závodníků při cyklistickém závodě

g) historický televizní přístroj sovětské výroby

h) konvojová vysílačka pro cyklistické závody.

 

Srávnou odpověď zveřejníme příští týden v pondělí.

Každý, kdo uhádne správnou odpověď, může nám jako odměnu přinést do redakce lahev dobrého vína. Nerozhoduje, jestli bude víno červené nebo bílé. Bereme dokonce i růžové.

Doufáme, že výherců bude hodně!

 

Přístroj vidíte na pravé straně fotografie

 

 

datum: 28.01.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign