katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Pospíšil už ani v Authoru

thumb_52x80_pospec(1642KB)Nedávno rozvířilo cyklistickou hladinu vyřazení cyklokrosového reprezentanta Jiřího Pospíšila (team Author) z cyklokrosové reprezentace těsně před posledním závodem Světového poháru. Jako první vám nyní přinášíme zcela čerstvé, jen několik minut staré, prohlášení firmy Universe Agency, v jejichž barvách pod hlavičkou Author Pospíšil startoval.

Prohlášení

Na dnešním jednání zástupců firmy Universe Agency a továrního jezdce Author Teamu Jiřího Pospíšila došlo k vzájemnému rozhodnutí o ukončení spolupráce.

K celé záležitosti se vyjádřil Martin Havlena, šéf Author týmu: „ Za prvé bych chtěl Jirkovi poděkovat za uplynulé tři roky, kdy jsme měli to potěšení spolu pracovat. Poznal jsem v něm skvělého závodníka a dobrého chlapa. „Pospec“ je však typ silné osobnosti s velmi vyhraněnými názory na přípravu i na závodění samotné. V každém, i v našem týmu, je zapotřebí, aby jeho členové byli spojeni jistým společným duchem a důvěrou ve zvolený systém přípravy. Je třeba, aby se našlo více myšlenek a postojů, které nás spojují, než rozdělují. Jirka v poslední době hodně sázel na individuální systém vlastní přípravy a mnohá nedorozumění v týmu pramenila z neschopnosti se vzájemně dohodnout. Usoudili jsme proto, že pro jeho další závodní růst bude lépe zvolit cestu přátelského rozchodu, než se neustále pokoušet o nefunkční kompromisy, které ve svém důsledku nevedly k ničemu pozitivnímu. Přejeme Jirkovi Pospíšilovi hodně dalších sportovních a životních úspěchů a doufáme, že tato změna neprospěje pouze zúčastněným stranám, ale i celému českému cyklokrosu, který máme rádi všichni.“V Praze dne 16.2.2004

datum: 16.02.04 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign