Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Popelka od SuperB

Nýtovač SuperB TB-3355

Po právu nazýván pohádkovou postavou by mohl být nýtovač SuperB TB-3355, který je díky ceně 166 korun nejlevnějším provedením v nabídce této značky, protože druhý nejlevnější model už stojí jednou tolik.

Nýtovač SuperB TB-3355

Námi testované nejdostupnější provedení je určené k nýtování osmi až deseti rychlostních řetězů. Základ tvoří železný nýtovací mechanismus se stavitelným opěrným šroubem a nýtovacím šroubem s vyměnitelným ocelovým trnem. Nýtovací šroub má plastové vratidlo a z plastu je rovněž hlavní rukojeť celého nýtovače. To samozřejmě snižuje cenu a hlavně hmotnost nýtovače, která je 147 gramů. Nýtování bylo jednak díky rukojeti s délkou 85 mm a 70mm vratidlu poměrně snadné. Opěrný šroub lze jednoduše nastavit dle šířky řetězu a ocelový čep nabídl díky poměrně přesnému vedení jednoduché roznýtování i spojení. Plastové vratidlo sice zprvu nevzbuzovalo velkou důvěru, ale nakonec byla jeho odolnost a houževnatost zcela bezproblémová. Pro domácí dílnu a občasné používání je to cenově dostupný kousek s rozumnou velikostí pro pohodlnou manipulaci, navíc pro převoz v brašně jej lze částečně demontovat. Vratidlo je možné jednoduše vyšroubovat, ale není to nezbytné, a plastová rukojeť je našroubovaná na závitu v hlavním těle, takže klíč se dá snadno složit do obdélníkového tvaru. Kdo nerad používá miniaturní nýtovače, které sice zaberou minimum místa, ale práce s nimi není zrovna nejpohodlnější, je pro něho tento model dobrá ekonomická volba.

(už)

 

Plusy: cena, hmotnost, rozložení

Minusy: nenalezli jsme

datum: 07.02.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign