deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Podpořte Honzu

Může to potkat každého :-(

Náš sport je krásný, ale může být i dost záludný. Tím nejdrsnějším způsobem se o tom přesvědčil náš kamarád, biker a úspěšný motokrosař Honza Vodochodský ze Dvora Králové. Jeden z nejnadanějších jezdců své generace, jenž kromě závodní mašiny dokázal skvěle krotit i horské kolo, nikdy nemyslel jen na sebe a v partě kamarádů v rodném Dvoře Králové se zasloužil i o vybudování bikeparku pod záštitou Red Bullu.

honzaPři jedné rutinní tréninkové jízdě, kdy navíc netrénoval žádný náročný prvek, však spadl tak nešťastně, že si zlomil krční obratel a zůstal upoután na invalidní vozík. Honza je však bojovník, a stejně, jako se pral s motorkou i kolem, se pere i s osudem a pomalými krůčky se snaží dostat zpět na nohy. Kromě nákladné léčby mu v tom pomáhá i nezdolná vůle, kterou jsme se rozhodli podpořit i my.

Honzu osobně známe a můžeme potvrdit, že je to férový člověk, který vždy myslel na ostatní, takže si jistě zaslouží na oplátku naši pomoc, v této chvíli hlavně finanční. Honzův tým Mototiger pro něj pořádá finanční sbírku a vybrané peníze použije na nákup invalidního vozíku a další léčbu. Průběh sbírky můžete sledovat na odkazu www.mototiger.cz v odkazu Mototiger Team pro Honzu, kde jsou uvedena jména dárců a jejich příspěvky. Případné dary posílejte klasickou poukázkou na

Tým Mototiger, Luboš Kafka

10. května 360, 507 71 Miletín

telefon: 602 570 134

Všem přispěvatelům za Honzu moc děkujeme.

Team Mototiger

datum: 07.04.10 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign