deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Podívejte se jaké služby nabízí cykloobchody

Nechte se Oslužbit

V naší republice je více jak tisícovka prodejen, které se specializují výhradně na prodej jízdních kol a příslušenství. Jen v Praze je takřka stovka takových prodejen, v Brně je jich kolem šedesáti, v Ostravě asi třicet. Všechny tyto prodejny, kterými je naše zemička poseta, nabízí vybrané značky kol, kterých je na našem trhu více než sto. Konkurence je tedy obrovská a mnozí obchodníci přemýšlí, jak nalákat nové zákazníky, nebo přesvědčit stávající, aby se do jejich obchodu neustále vraceli.

Jednou z cest, jak si zajistit dostatečnou zákaznickou klientelu není jen samotný prodej, protože prodávat umí (nebo občas i neumí) každý, ale služby, jejichž pestrost je opravdu veliká. Na první pohled by se mohlo zdát, že k tradičním službám patří jen kvalitní servis, ale to je velký omyl. Mnozí ani netuší, jakou službu která prodejna nabízí a budiž většině připsáno k minusu, že zákazníci to prostě neví, z toho důvodu, že jim to nikdo neřekne.

Mnohé prodejny toho, mimo tradičního servisu, mají pro vás připravené opravdu mnoho. Mnohé vám opraví nebo zajistí opravu vašeho poškozeného rámu, což sice nebývá časté, ale pro mnohé potřebné. Někde vám zprostředkují nový lak vašeho starého otřískaného kola a samozřejmě vám kolo odstrojí a po laku zase ustrojí. Jsou prodejny, které vám za poplatek kolo umyjí a nebo dokonce uskladní na zimu, protože vaše partnerka to vaše kolo v ložnici v zimě opravdu nechce. Výbornou službou je nákup kola protiúčetem za vaše staré kolo. Samozřejmě že rozdíl doplatíte. Někdo má dokonce klasický bazarový prodej a nákup kol. V dnešní době také začíná být normální, že si servis kola objednáte na určitou hodinu a datum přes internetový formulář. Nebo dokonce vám někde kolo do servisu odvezou z domova a zase přivezou. Možnost zapůjčit si testovací kolo také mnozí využijí, a když nechtějí vlastní kolo, využijí půjčovnu kol, kterou prodejna provozuje. Někdo dokonce zapůjčí závěsný vozík na vaše dítě nebo psa. Specialitou také občas bývá, že si můžete sjednat nákup kola mimo otevírací hodinu, protože šéf vás v práci tak vysává, že dřív jak v osm se z práce nedostanete. Nikdo ovšem nepředpokládá, že si půjdete v devět večer koupit pouhý ventilek.

Ponořte se do našeho přehledu služeb. Určitě se vám bude jednou hodit, až budete potřebovat něco, o čem jste dosud netušili, že potřebovat budete. Neustále aktualizovaný a doplňovaný o nové prodejny také naleznete na našich stránkách www.cykl.cz.

Přehled služeb prodejen si stáhněte nebo otevřete ZDE

(kan)

datum: 30.11.99 - kategorie: Maloobchod
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign