deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pod sedlem vodotěsně

Sport Arsenal 311

Sport Arsenal 311Jezdíte na kole i během těchto deštivých a blátivých měsíců a vadí vám, že nářadí v brašně pod sedlem trpí vlhkostí nebo blátem stříkajícím od zadního kola? Řešením by mohla být vodotěsná brašna Sport Arsenal 311 s objemem jeden litr a rolovacím uzávěrem.

Brašnička je vyrobená z materiálu PAD/PVC ,kdy boky jsou v lesklém provedení, s výrazným reflexním potiskem, a spodní i horní díl mají hrubší povrch, bohužel na čelní partii reflexe není. Všechny díly jsou spojeny vysokofrekvenčním svařováním, aby byla zajištěna vysoká voděodolnost. Uchycení k sedlu je řešeno bajonetovým uzávěrem, který se našroubuje k ližinám. K sedlovce brašničku jistí pásek suchého zipu.

Rolovací uzávěr se zapíná přezkou, která spojí obě stěny brašny k sobě. Při rolování je třeba postupovat tak, aby vrchní i spodní díl byly dostatečně zatočeny do sebe. Podle počtu zarolování lze částečně regulovat objem brašny, takže uvnitř nakonec nic nerachotí a nemá šanci se pohybovat. K tomu pomáhá i stahovací pásek pod uchycením k sedlu. Díky uzávěru se do vnitřního prostoru nemůže dostat voda kolem žádného zipu a ani nečistoty.

Tvar brašničky připomíná při rozevření tak trochu pytel, takže vstupní otvor dovnitř je obrovský. V brašničce se lze pohodlně přehrabovat oběma rukama. Tudíž naskládání potřebného nářadí, duše a dalších propriet je velmi snadné. To vše navíc díky bajonetovému úchytu, který umožní celek kdykoliv okamžitě sundat. Po zarolování brašnička působí dojmem klasického kvádru, pouze s nezvyklým zakončením zmíněným uzávěrem.

Součástí balení je i sada nářadí obsahující základní imbusy, ploché klíče, montpáky a lepení. Cena kompletu je 370 korun, což za velmi kvalitní provedení s celkově rozměrným vnitřním prostorem a hlavně vysokou odolností vůči vodě a blátu není vůbec mnoho. Navíc díky uzávěru a materiálu působí brašnička hodně originálním dojmem, takže se výrazně odlišuje od všeho, co je na trhu v tomto segmentu běžné.

www.sportarsenal.cz

Plusy: voděodolnost, vstupní otvor, objem, uchycení

Minusy: reflexe jen na bocích

datum: 14.12.09 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] drot

    dalsia vec co treba cistit od blata, nevozim.

    16.12.09, 16:23:01
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign