Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Pláště na pláště od Crops

Vaky na kola Crops 600 Denier

Přepravujete svého bika zásadně v kufru auta a už jste kvůli tomu cestou z maratonského závodu mnohokrát zaneřádili celý interiér? A ze světlého sametu zavazadlového prostoru vašeho drahého SUV nejde bláto snadno dolů, takže jste mnohokrát přemýšleli, jestli náhodou přece jen nebudete nakonec vozit kolo na střeše? Nezoufejte, vaše milované (ale špinavé) kolo nemusíte vystavovat na odiv ani lapkům, ani dešti. Pomůže vám k tomu značka Crops, nabízející mimo jiné slušivé oblečky pro přední a zadní plášť vašeho horského a dokonce i silničního kola.


My jsme vyzkoušeli bikovou verzi určenou pro všechny rozměry dospělých kol, tedy od šestadvacítek až po devětadvacítky. Pro výrobu posloužil pevný nylon s označením 600 Denier, využívající nepromokavý zátěr. Velice snadnou instalaci zajistilo variabilní spojení pomocí suchého zipu, díky němuž se obaly nasadí na pláště, aniž by bylo nutné vyjímat kola z rámu. Pevné zajištění k ráfkům se provádí stahovacími pásky, a to opět se suchým zipem. I bez jejich využití však drží obaly spolehlivě na svém místě, na čemž má hlavní zásluhu pružné boční olemování po obou stranách.


Výrobce tyto obaly doporučuje nejen pro přepravu kola uvnitř auta, ale i na jeho střeše, kde zabrání znečištění laku. Pro tento účel jsou oba vaky vybaveny trojicí příčných ventilačních otvorů, díky nimž by neměla být problémem přepravní rychlost kolem osmdesáti kilometrů za hodinu. Právě pro tento účel nechybí stahovací pásky na suchý zip.


Vaky lze prát v pračce a jejich provedení je vysoce odolné vůči mechanickému poškození. Mimo instalaci na kompletní kolo se mohou hodit i při transportu samostatného předního a zadního kola, tedy jako rezervy, na závody. V případě, že ještě uživatel překryje kazetu, tak mohou být takto zabalená kola bez obav přepravována s ostatním nákladem v zavazadlovém prostoru auta.
Cena 959 korun je za pár, tedy za dva kusy obalu.
(kad)

Plusy: snadná instalace a pevné uchycení ke kolům

Minusy: cena

datum: 23.06.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign