sensium

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_leden_2018

Perly pro dámy

Perly pro dámy

Značka Pearl Izumi buduje svou proslulost již řadu let především díky použití špičkových materiálů a preciznosti zpracování svých produktů. Nám se do redakce tentokrát dostaly dva páry dámských letních cyklistických ponožek nazvaných Women‘s Pearl Original Socks, které jsou novinkou v nabídce dovozce.

p1

Snížený střih, doplněný o nepřehlédnutelnou grafiku ve stylu „Only for ladies“, je zaprvé elegantní a zadruhé nebude dámám vadit ostrý přechod opálení někde v půli lýtek. Základem pleteniny se stal coolmax, jehož zastoupení je 58 procent, pak je zde samozřejmě nepostradatelný nylon a dále spandex. Pružný náplet okolo kotníku citlivě stahuje nohu a zajišťuje správné usazení. Praktické zpevnění je použito v oblasti paty a špičky, využívá však velice jemného nízkého švu a při obutí treter není nijak cítit. Partie nártu je tvořena výrazně prodyšným materiálem na bázi síťoviny Použitá konstrukce ve spojení s coolmaxem jsou proto dobrými společníky pro opravdu horké dny, samozřejmě za předpokladu dostatečně odvětraných treter.

Cena ponožek je 300 korun. V nabídce je celá řada designů a barev, pro co nejlepší kombinaci nejen s tretrami a textilem, ale především s vkusem dámy-cyklistky.

p2

(kad)

datum: 01.07.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign