Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Perly pro dámy

Perly pro dámy

Značka Pearl Izumi buduje svou proslulost již řadu let především díky použití špičkových materiálů a preciznosti zpracování svých produktů. Nám se do redakce tentokrát dostaly dva páry dámských letních cyklistických ponožek nazvaných Women‘s Pearl Original Socks, které jsou novinkou v nabídce dovozce.

p1

Snížený střih, doplněný o nepřehlédnutelnou grafiku ve stylu „Only for ladies“, je zaprvé elegantní a zadruhé nebude dámám vadit ostrý přechod opálení někde v půli lýtek. Základem pleteniny se stal coolmax, jehož zastoupení je 58 procent, pak je zde samozřejmě nepostradatelný nylon a dále spandex. Pružný náplet okolo kotníku citlivě stahuje nohu a zajišťuje správné usazení. Praktické zpevnění je použito v oblasti paty a špičky, využívá však velice jemného nízkého švu a při obutí treter není nijak cítit. Partie nártu je tvořena výrazně prodyšným materiálem na bázi síťoviny Použitá konstrukce ve spojení s coolmaxem jsou proto dobrými společníky pro opravdu horké dny, samozřejmě za předpokladu dostatečně odvětraných treter.

Cena ponožek je 300 korun. V nabídce je celá řada designů a barev, pro co nejlepší kombinaci nejen s tretrami a textilem, ale především s vkusem dámy-cyklistky.

p2

(kad)

datum: 01.07.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign