deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

PELLS na For Bikes

Kde?

Vše nejdřív dovezeme z Brna a stánek postavíme v hale č. 4. V letáčku nás hledejte pod číslem 4A6.

Co vystavujete?

Na stojanech budou hlavní novinky a top modely, ale i kola, o kterých uvažujete.

 


Razzer 2016

Vyvinuli jsme hliníkový rám s pohodlím karbonového. Náš nesmírně ambiciózní projekt měl za cíl vyrobit rám z hliníkové slitiny, který bude poskytovat pohodlí blízké karbonovému rámu. Nově řešená unikátní zadní stavba dodává rámům exkluzivní jízdní vlastnosti i vzhled. Planžetové seat stay o tloušťce pouhých 12 mm v kombinaci s plochou zadní vidlicí typu planžety přispívají k absolutnímu pohodlí rámu. Ručně broušené sváry a exkluzivní design řadí nový Razzer na vrchol ve své kategorii.

 


Roar

 

Dokonale vyladěný design na ručně lakovaném rámu. Klasický i diskový Roar jsou vyrobeny z karbonových vláken s vysokým modulem pružnosti a pevností v tahu. Mají skvělou hmotnost a vynikají i ve všech dalších parametrech – boční tuhosti, schopnosti absorpce rázů zajištující dobré vedení stopy i v těch nejvyšších rychlostech, odolnosti a houževnatosti. Každý rám je ručně lakovaný stříkaným parciálním lakem v České republice.

 


Crono 2016

Novou technologii zadní stavby 12 mm jsme použili i u diskových modelů Crono. Prohlédnout si můžete pánské i dámské verze.

 


Ani stojan nezůstane prázdný..

Protože na ně pro vás vystavíme silniční Aerony klasické i diskové, Nexter a F7 se souosým čepem, Seven29 s pevnou vidlicí, Duke, dámské modely, Demony.. A přijďte s dětmi, dětská kola budou.

 


 

Chtěl bych si něco koupit..

Ale jistě, s tím počítáme. Náš stánek bude rozdělený na dvě části. V té hlavní si můžete prohlédnout kola, v menší si pak budete moci za veletržní cenu koupit oblečení i drobnosti jako lahve, nářadí, košíky apod. Zkušební kabinka bude k dispozici. Platby budeme přijímat pouze v hotovosti.

A elektrokolo máte?

Vyrábíme kola bez motorů. Motory nemáme. Ani v příštích letech. Prosazujeme čistou cyklistiku a kopec si musíte vyjet sami – žádné úlevy. Tělo vám pak bude vděčné. Jsme o tom přesvědčení.

 

Pokud chcete vědět, proč jdeme tímto směrem, přijďte. A můžete s námi rovnou oslavit výročí 25 let na trhu.   

 

Těšíme se na vás.

Tým Pells

datum: 15.03.16 - kategorie: Výstavy
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign