Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Pellls dres

Bez plavek možná tak na pláži, ale na kole tak maximálně bez rukávů, víc se odhalovat nelze. Tedy pokud není takové vedro, že by to bylo jen na jízdu v termo tričku, ale přece jen, dres je módní doplněk, takže která z nás by vyrazila bez něj, že? Ale až příští rok ...

Dres Pells Who Else bez rukávů svým designem kopíruje vzor s rukávy, který patří ke sportovně-rekreačním modelům, takže určitě nezaujme jen ty nejvysportovanější z nás, ale najde si širší pole fanynek. Letní verze odlehčená o rukávy je z materiálů Micron a Lycool, které se navzájem doplňují a zajišťují jak kvalitní odvod vlhka od těla, tak příjemný pocit na kůži. Popravdě tato kombinace nepůsobí tak umělým dojmem jako u některých „profi“ modelů s větším obsahem lycry, které na těle nemusí být někomu tak příjemné.

Střih odpovídá našim dámským proporcím, takže je příkladně zúžený v pase a lehce povolený na bocích, ovšem s dostatečnou elasticitou, aby kopíroval naše křivky. Dostatečně dlouhý zádový díl pak schová citlivé partie, ale přední díl není o tolik kratší, aby uspokojil jen ty, které se hrbí na silničce. Tím pádem je střih vhodnější i pro ty cyklistky, které jezdí více zpříma, třeba na svém krosovém kole. U krku je příjemný stojáček, ovšem jeho výška je na letní teploty trochu zbytečně vysoká, a zvolila bych spíše nižší, více otevřené provedení. Každopádně, vše zachrání celopropínací zip a vynikající ventilace materiálu, jednak díky prodyšnějším panelům na bocích, a také kvůli absenci rukávů. Průramky jsou dostatečně prostorné, ale opět díky dobrému střihu nejsou volné, a netáhne tudy dovnitř.

Co se týče kapes na zádech, vstup do nich je pohodlný a nechybí menší kapsička na zip nebo reflexní potisk pod nimi. Když už jsem u kapes a pasu, tak chválím usazení dresu v tomto místě díky silikonovému proužku na vnitřní straně. Rozhodně jsem na biku nemusela bojovat s tím, že by mi dres vyjížděl nahoru. Dámy, které chtějí v horku zažít na kole příjemnou ventilaci a nutně potřebují opalovat svá ramena, tak u tohoto dresu za 990 korun najdou obojí. Navíc barevné provedení lze zkombinovat i s kraťasy nebo verzí s rukávy, takže bude šatník zdobit hezký komplet.

(kat)

 

datum: 10.09.15 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign