Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Pell's X-Race Micro

V kolekci podsedlových brašniček značky Pells patří tenhle model svým objemem 0,3 litru k nejmenším a jeho místo je tudíž pod sedlem silničního kola. I když malá objemem, je brašnička vzhledem k použití naprosto dostačující.

Nepromokavý vnější materiál ukrývá vnitřní plastovou výztuhu, která dobře drží celkový tvar, a navíc je zde další jednodílná výztuha po obvodu. Brašnička tedy až příkladně drží tvar a i po rozepnutí zipu na čelním vstupu nedojde k nějakému nechtěnému vysypání obsahu, protože celé víko vstupu prostě drží na svém místě. Dovnitř se bezpečně vejde silniční duše, montpáky a malý multiklíč. Biková duše by i v ultralehkém provedení vyplnila brašničku téměř úplně, ale na silnici je to optimální rozměr.

Co se týče uchycení k ližinám sedla, dvojice pásků na suchý zip je dostačující, takže absence poutka na sedlovku v tomto případě nevadí. Tuhá konstrukce totiž nějaké nechtěné deformace či sjíždění nedovoluje. Nechybí ale reflexní logo na čelní straně a poutko na blikačku, což chválíme, a díky plastové vnitřní výztuze je spodní i čelní strana docela dobře odolná stříkající vodě od zadního kola. Sice není zip ve vodotěsném provedení, ale vzhledem k ceně lehce pod tři sta korun to lze s klidem přejít. Základní voděodolnost je zde splněna v dostatečné míře. Na výběr je dvojice barevných provedení černé a červené, a komu by třetinkový objem byl málo, může sáhnout po jednou tak velké verzi Bike, která má navíc poutko na sedlovku a pásek se sponou na ližiny sedla.

(už)

  

datum: 08.10.17 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign