deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pell’s Profi Gel

Pell’s Profi GelNabídka domácí značky Pell’s zahrnuje nejen snad všechny myslitelné kategorie modelů kol, ale i nadstandardní kolekci cyklistických doplňků. Jednou z novinek v letošní kolekci jsou maximálně propracované letní rukavice Pell’s Profi Gel, jejichž název je sám o sobě dostatečnou nápovědou, na jaký materiál v případě polstrování sázejí a pro koho jsou určeny.

 

Za cenu 490 korun se jedná o špičkově provedený model, zcela respektující anatomii ruky. Dlaň z odolné syntetické kůže Amara je zesílena v nejzatěžovanějších partiích, které jsou doplněny o gelové inserty, výrazně zpříjemňující úchop a rozkládající tlak mezi rukou a gripem. Ocenili jsme i jemnou perforaci materiálu. Přítomnost stahovacích poutek naspodu prstů je sice pro sundávání ze zpocených rukou výhodou, ale preferovali bychom jejich umístění spíše do oblasti mezi prsty, kde by se daly snáze uchopit.

Svrchní část sází na kombinaci klasické lycry, nylonu a froté v případě „potítka“ na palci. Po stránce zpracování se jedná o absolutní špičku, což potvrdilo také precizní obšití lemu materiálu kolem prstů. Funkčně je vyřešeno také zapínání, které nikde netáhne a neruší celkový vzhled rukavice. Pell’s Profi GelPříjemným překvapením byla odolnost loga, které by se určitě po několika vypráních nemělo začít odlupovat, jak to bohužel bývá u rukavic často běžné.

Pell’s Profi Gel jsou jednoznačně jedny z vůbec nejlépe propracovaných letních rukavic, které jsme kdy testovali. A stejně tak obstály z hlediska komfortu úchopu, kdy jsme přivítali třeba i polstrování v oblasti na vnitřní straně palce, kde zdaleka nebývá standardní.

Vedle černé verze je v nabídce také bílo-černé a červeno-černé provedení.

(kad)

 

Plusy: usazení na ruce, kvalita zpracování, nadstandardní polstrování

Minusy: umístění stahovacích poutek

datum: 07.07.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign