katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Pearl Izumi pro rok 2012

Už je to tady. nastalo období, kdy firma představují svým maloobchodníkům nové zboží na rok 2012. Je potřeba si již nyní zmapovat terén kvůli objednávkám a zjistit zájem. Pozadu nezůstala ani firma Pearl Izumi, která se svou nabídkou oblečení a bot na kolopatří skutečně mezi to nejlepší až exkluzivní zboží.

Její nabídka je skutečně obří. Desítky modelů ponožek, dresů, kraťasů a bund, až chudák maloobchodník ztrácí nervy a skutečně neví, co pro své zákazníky objednat.

I Cykloservis byl pozván na předváděcí akci do hotelu Duo v Praze a měli jsme možnost si řadu produktů pořádně osahat a vyzkoušet. V předstihu jsme si také mohli vybrat kousky, které projdou našimi pečlivými redakčními testy.

I vám nabízíme alespoň malou, alespoň fotografickou, ochutnávku.

perl_izumi_lidi

 

Ukázky, praktické rady k používání, promítání..několik hodin musí strávit obchodník u nabídky pro rok 2012 aby mohl zboží kvalifikovaně prodávat.

pearl_izumi_sil

 

Vlajkovou lodí silniční série bot je model pearl Izumi Octane SL s neuvěřitelnou hmotností pohých 195g ve velikosti 42. Řadí se tak ke skutečně nejlehčím tretrám pro silniční cyklistiku na světě.

pearl_ Izumi_bunda

 

Pearl Izumi jde letost do oranžové barvy. Upřímně řečeno, tato barva je pro naše silnici, po kterých se prohání v bazarových nadupaných rychlých autech lecjaký polomozek, z hlediska bezpečnosti nejvýhodnější. Tato bunda má odepínací rukávy, takže z ní uděláte vestičku.

pearl_izumi_kostka

 

Pokud oranžovou barvu nesnášíte, určitě si vyberete z mnoha dalších modelů a barev. Třeba v decentní kostce.

pearl_izumi_dres_kratky

Dámy v hodně teplých dnech určitě nepohrdnou velkou nabídkou dresů i bez rukávků.

pearl_Izumi_chodky

Jestliže nepatříte mezi bikery, pro které je potupa slézt z kola a nerozpakujete se s kolem i chodit, případně ho někde opřít a jít ke stánku s buřty pěšky, určitě sáhněte po modelu bot X-Alp Drift II. Dokonalá bota pro kombinaci jízdy na kole a chození. Uzpůsobené samozřejmě na SPD pedál.

Pearl_Izumi_ponozky

Je libo Pearl Izumi ponožky? ....

 

Zboží Pearl Izumi dodává na náš trh firma LISSPORT

www.lissport.cz

 

 

 

datum: 27.07.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign