Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pearl Izumi pro rok 2009

Letošní prodejní sozóna pomalu odeznívá a pro obchodníky začíná doba, kdy se konají předváděcí akce nového zboží pro rok 2009. Dnes jsme navštívili firmu Lissport Petra Lisičana, bývalého vynikajícího reprezentanta v běhu na lyžích, který předváděl novou kolekci oblečení a doplňků Pearl Izumi.

Pearl Izumi nabízí velké množství oblečení na kolo, cyklistiké přilby, rukavice a boty. V nabídce má ale také speciální oblečení pro triatlonisty, běžecké oblečení, funkční prádlo a oblečení pro běh na lyže. Nechybí ani běžecké boty. Všechny výrobky jsou perfektně propracované a z moderních materiálů.

Lisssport je také dovozcem značky TOKO pro náš trh. Mimo známých lyžařských vosků a přípravků na úpravu lyží nabízí ale třeba i speciální impregnaci na obuv, kterou lze po umytí bot nebo po dešti boty nastříkat a boty jsou po uschnutí pořád vláčné. Nabízí i speciální přípravek na praní funkčního prádla.

Přinášíme vám malou obrazovou reportáž z této akce. Kdo navštívíte cyklistickou výstavu ve Friedrichshafenu, určitě se ve stánku Pearl Izumi také popasete pohledem na skvělé věcičky. U nás můžete poprvé vidět podstatnou část kolekce  na listopadové výstavě Sport Life v Brně.

Kontakt: www.pearlizumi.cz

boty1

 

lidi1

 

prilb

 

botyzima

 

lidi2

 

boty4

 

rukavice

 

boty2

 

 

datum: 07.08.08 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign