schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Pearl Izumi pro dámy

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier Jacket

Značka Pearl Izumi myslí samozřejmě také na dámy, jimž je určena podstatná část její kolekce. Naším testem prošla dámská větrovka Women´s Elite Barrier Jacket, určená jako univerzální pro využití od jara do podzimu.

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier Jacket

Materiál Elite Transfer nabízí optimální kombinaci odolnosti proti větru a vodě s dostatečnou paroprupustností, jak ostatně napovídá již jeho název. Zároveň je absolutně ideální z hlediska velice nízké gramáže, která zajistí nejen vhodnou termoregulaci, ale rovněž skladnost. Bundu lze totiž jednoduše smotat do tak malého balíčku, že se bez problému vejde i do zadní kapsy dresu.

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier JacketPo stránce střihu vsadil výrobce na klasiku, tedy na výrazně přesazený zadní díl a naopak zkrácený přední, čímž je předejito jak nežádoucímu vykasávání na zádech, tak i krabacení materiálu na břiše. Po stránce šířky trupu i rukávů je střih celkem univerzální, což je spíše výhoda, pouze může v případě hodně štíhlé postavy trochu scházet stahování spodního lemu. Ten je úplně volný, pouze na zadním „šosu“ je použita všitá plochá guma. Délka rukávů je pak zcela vyhovující i při hodně výrazném předklonu.

Pochvalu zasluhuje jak provedení límce, vybaveného jemným materiálem zevnitř, tak i olemování manžet rukávů a především nadprůměrně velká zadní kapsa, táhnoucí se téměř přes celou šíři zad. Stejně kladně hodnotíme přítomnost reflexe, na níž u Pearl Izumi hodně zapracovali.

Celkově je dámská bunda Women´s Elite Barrier Jacketmaximálně povedená a za cenu 1 800 korun se rozhodně jedná o skvělou volbu. Dámy jistě potěší také nadstandardní možnost výběru, vedle klasického velikostního rozsahu je totiž vyráběna celkem v pěti barvách, a to dokonce i v bílé či růžové.

(kad)

datum: 04.07.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign