Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Pearl Izumi pro dámy

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier Jacket

Značka Pearl Izumi myslí samozřejmě také na dámy, jimž je určena podstatná část její kolekce. Naším testem prošla dámská větrovka Women´s Elite Barrier Jacket, určená jako univerzální pro využití od jara do podzimu.

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier Jacket

Materiál Elite Transfer nabízí optimální kombinaci odolnosti proti větru a vodě s dostatečnou paroprupustností, jak ostatně napovídá již jeho název. Zároveň je absolutně ideální z hlediska velice nízké gramáže, která zajistí nejen vhodnou termoregulaci, ale rovněž skladnost. Bundu lze totiž jednoduše smotat do tak malého balíčku, že se bez problému vejde i do zadní kapsy dresu.

Pearl Izumi Women´s Elite Barrier JacketPo stránce střihu vsadil výrobce na klasiku, tedy na výrazně přesazený zadní díl a naopak zkrácený přední, čímž je předejito jak nežádoucímu vykasávání na zádech, tak i krabacení materiálu na břiše. Po stránce šířky trupu i rukávů je střih celkem univerzální, což je spíše výhoda, pouze může v případě hodně štíhlé postavy trochu scházet stahování spodního lemu. Ten je úplně volný, pouze na zadním „šosu“ je použita všitá plochá guma. Délka rukávů je pak zcela vyhovující i při hodně výrazném předklonu.

Pochvalu zasluhuje jak provedení límce, vybaveného jemným materiálem zevnitř, tak i olemování manžet rukávů a především nadprůměrně velká zadní kapsa, táhnoucí se téměř přes celou šíři zad. Stejně kladně hodnotíme přítomnost reflexe, na níž u Pearl Izumi hodně zapracovali.

Celkově je dámská bunda Women´s Elite Barrier Jacketmaximálně povedená a za cenu 1 800 korun se rozhodně jedná o skvělou volbu. Dámy jistě potěší také nadstandardní možnost výběru, vedle klasického velikostního rozsahu je totiž vyráběna celkem v pěti barvách, a to dokonce i v bílé či růžové.

(kad)

datum: 04.07.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign