penco_unor_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Pearl Izumi All-Road

Bikové tretry All-Road jsou novinkou kolekce značky Pearl Izumi pro rok 2011. Jedná se o základní model klasické XC kolekce, dostupný v pánské i dámské variantě.

Pearl Izumi All-Road

Základem treter je velice pevná nylonová podešev s kompozitovým insertem, doplněná o vzorek z tvrzené pryže, lehce přetažený přes špičku i patu. Podrážka je uzpůsobena pro optimální záběr, profil vzorku však umožňuje celkem pohodlnou chůzi s velice dobrou stabilitou nohy. Dostatek otevřeného prostoru v okolí montážní partie zarážky pedálu je výhodou z hlediska snadného našlápnutí. Celkové provedení podrážky pak nahrává její co nejvyšší životnosti.

Totéž platí i v případě svrchních panelů z pevné syntetické kůže, která má povrch velmi odolný proti mechanickému poškození. Po stránce optimálního usazení na noze je plusem relativně vysoká, více uzavřená patní část, která chrání nohu a zároveň předchází vyzouvání například při chůzi do prudkého kopce. Větrací panely z pevné síťoviny představují klasiku, stejně tak trojice stahovacích pásků se suchým zipem.

Pearl Izumi All-Road

Celkový tvar skeletu i jeho určitá poddajnost by měly vyhovovat většině uživatelů, uvítali jsme také dostatečné polstrování zespodu jazyka a především v partii pod kotníky. Tretry poskytují dostatek prostoru pro volný pohyb prstů, výrazně asymetrické provedení špiček je pro dobrý pocit z usazení na noze jednoznačně výhodou. Anatomické provedení výstelky u treter All-Road představuje standard dané kategorie. Líbilo se nám celkové zpracování, které je již tradičním znakem produktů Pearl Izumi.

Pánské provedení (na fotografii) je černo-stříbrné, v případě dámské verze je možné volit z bílé či černé, doplněné o decentní růžové prošívání a loga značky. Dámy pak mohou vybírat z velikostí 36-43, pány jistě potěší i nadstandardní šíře velikostního rozsahu s největší čtyřicet devítkou. Cena treter All-Road je 2 250 korun.

(kad)

datum: 09.11.10 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign