Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Ostré Toupé

Ostré Toupé

Nabídka sedel Specialized se neustále rozšiřuje, vrcholný silniční model Toupé bude pro sezónu 2011 nabízen hned v šesti variantách. Přitom většina z nich bude vyráběna ve třech různých šířích zadní části skeletu, k rozměrům 130 a 143 mm přibude ještě nejširší provedení 155 mm.

I nadále zůstává pro model Toupé charakteristický ostře řezaný tvar a velice nízká hmotnost, daná minimalistickou konstrukcí a superlehkou pěnovou výstelkou. Hlavní je zde však především patentovaná BG technologie, zlepšující rozložení tlaku a zároveň zajišťující průtok krve do všech citlivých artérií. Z tohoto důvodu je vsazeno na výrazný středový otvor a žlábek, rozdělující kontaktní plochu na dvě samostatné části. Dalším typickým znakem je také hodně plochá špička sedla.

Vrchol nabídky je již tradičně tvořen variantou S-Works, pod níž následují modely Toupé Carbon, Toupé Pro a Toupé Team (na fotografii). Dalšími typy jsou Toupé Expert a základní Toupé Comp Gel, využívající gelovou výstelku, která pohlcuje otřesy. Jednotlivá provedení se vedle skeletu liší především ližinami, nejvyšší modely je mají samozřejmě z karbonu. Ve všech případech je pak vsazeno na odolný potah ze syntetického materiálu Micromatrix, v černé či bílé variantě.

Sedlo Specialized Toupé zkrátka nabídne onu žádanou kombinaci nízké hmotnosti a jízdního komfortu, a to ve zdařilém designu.

specialized_sedlo

(kad)

datum: 22.11.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign