schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Ostré Toupé

Ostré Toupé

Nabídka sedel Specialized se neustále rozšiřuje, vrcholný silniční model Toupé bude pro sezónu 2011 nabízen hned v šesti variantách. Přitom většina z nich bude vyráběna ve třech různých šířích zadní části skeletu, k rozměrům 130 a 143 mm přibude ještě nejširší provedení 155 mm.

I nadále zůstává pro model Toupé charakteristický ostře řezaný tvar a velice nízká hmotnost, daná minimalistickou konstrukcí a superlehkou pěnovou výstelkou. Hlavní je zde však především patentovaná BG technologie, zlepšující rozložení tlaku a zároveň zajišťující průtok krve do všech citlivých artérií. Z tohoto důvodu je vsazeno na výrazný středový otvor a žlábek, rozdělující kontaktní plochu na dvě samostatné části. Dalším typickým znakem je také hodně plochá špička sedla.

Vrchol nabídky je již tradičně tvořen variantou S-Works, pod níž následují modely Toupé Carbon, Toupé Pro a Toupé Team (na fotografii). Dalšími typy jsou Toupé Expert a základní Toupé Comp Gel, využívající gelovou výstelku, která pohlcuje otřesy. Jednotlivá provedení se vedle skeletu liší především ližinami, nejvyšší modely je mají samozřejmě z karbonu. Ve všech případech je pak vsazeno na odolný potah ze syntetického materiálu Micromatrix, v černé či bílé variantě.

Sedlo Specialized Toupé zkrátka nabídne onu žádanou kombinaci nízké hmotnosti a jízdního komfortu, a to ve zdařilém designu.

specialized_sedlo

(kad)

datum: 22.11.10 - kategorie: Technika
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign