Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Opět Lance Armstrong

thumb_65x80_12.jpg(2467KB)Nejčerstvější tisková zpráva pořadatele cyklistického kriteria.Armstrong přepsal dějiny sportu! Anebo: Je tu nový Kanibal! Tak a podobně komentují světová média včerejší vítězství Lance Armstronga na letošní Tour de France. Je už jasné, že na Václavském náměstí v Praze uvidíme tento pátek závodit šestinásobného vítěze "Staré dámy". Doprovodí ho ještě tři kolegové z "modrého expresu" stáje US Postal, kteří mu byli platnou oporou při devatenáctidenním tažení Francií - motor týmu a jediný závodník, který s Armstrongem absolvoval všech šest vítězných ročníků, George Hincapie, španělský vrchař José Luis Rubiera a náš Pavel Padrnos. Startuje se v pátek 30. července v 18 hodin pod dohledem samotného českého knížete, svatého Václava.

Na Václaváku bude, navzdory prázdninovému termínu, jistě plno. Vždyť vstup je pro návštěvníky zdarma. Co je už více než jisté, že narváno bude na tribuně pro novináře. Už se jich akreditovalo na osm desítek. Z agentur, deníků, televizí, rádií, odborných, cyklistických i společenských časopisů, od nás i ze zahraničí. Kromě účasti při samotném závodě mají žurnalisté zájem i o dopolední tiskovou konferenci Lance Armstronga, kterou pořádá společnost Triatlon Praha ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Klub interaktivního domu, KID. Tiskovka se bude konat ve fakultní nemocnici v Praze-Motole a po jejím skončení navštíví Lance Armstrong pacienty kliniky dětské hematologie a onkologie Prof. MUDr. Jana Starého. Bude ho tam čekat vlastně další tiskovka, usedne do "křesla pro hosta" a bude odpovídat na dotazy školou povinných pacientů. Pro ty je jistě velkým vzorem nejen pro své sportovní vavříny, ale i pro vítězství nad zhoubnou nemocí, stejnou, která je přivedla do motolské nemocnice.

Slavného Texana bude při jeho pobytu v Praze po celou dobu provázet štáb České televize. Bude natáčet při oficiálních příležitostech i ve chvílích volna. Redaktor Michal Dusík pak materiál rychle zpracuje a už v sobotu 31. července v 16:00 budou mít i ti, co na Václavské náměstí z nějakých důvodů nedorazí, příležitost vidět dokument o jedné výjimečné návštěvě Prahy.

datum: 26.07.04 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign