Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Omotávka Deda Mistral

Deda Mistral

Logo Deda najdeme nejen na špičkových komponentech kokpitu, sedlovkách a dalších dílech mnohdy sázejících na karbon a superlehkou konstrukci. Tento italský výrobce má ve svém portfoliu také řadu doplňků, omotávky silničních řídítek nevyjímaje. Jednou z novinek je omotávka nazvaná Mistral, vyznačující se velmi dobrou elasticitou, spíše tenčím profilem a především typickou perforací středové části.

Instalace omotávky představuje klasiku - lepivost užšího středového proužku je nadstandardní a zaručuje dobrou přilnavost a především předejití nežádoucímu posunu při tlaku na řídítka v případě dlouhodobého použití. Současně však potěší celková odolnost jak vnější vrstvy, již si dovolíme označit prakticky za nezničitelnou (tedy s výjimkou pádu nebo jiného mechanického rozedření), tak především samotné struktury při nutnosti odmotat již usazenou omotávku z řídítek. Z hlediska elasticity se jedná o klasiku nepůsobící jakékoli problémy při namotávání ani v okolí brzdových pák.

Za 309 korun se tedy jedná o velmi kvalitní omotávku netrpící na otěr či ohmatání barevné povrchové úpravy. Perforace působí na řídítkách zajímavě a zlepšuje rovněž úchop. Jednou z největších předností omotávky Mistral je však nadstandardní nabídka barevných variant, mezi nimiž nechybí třeba také poměrně věrná imitace přírodní kůže nebo neonové provedení, jež se opět, po nějakých pětadvaceti letech, vrací do módy.

(kad)

datum: 21.09.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign