deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Ochutnávka 2010 u Apačů

I když ještě neskončila sezóna 2009, v plném proudu jsou již přípravy na příští rok. Apache představil ve svém sídle u Českých Budějovic pro vybranou skupinu obchodníků i pro náš časopis malou ochutnávku nových modelů. Pod širým nebem, neboť, jak známo, kvalitní design a grafika je nejlépe patrná na denním světle. A s tou lidi od Apache zahýbali opravdu zdařile. I když toto základní seznámení s novou modelovou řadou sloužilo především k tomu, aby se k ní obchodníci mohli vyjádřit a stihly se ještě udělat některé drobné změny, dá se říci, že modely jsou již hotové a čekají jen na výrobu a představení na listopadové výstavě Sport Life v Brně. Co je nového? Dá se říci že hodně. Zcela nový design u všech modelů, i u těch z levnějších řad, poprvé má Apache celoodpružené modely a dokonce nabídka elektrokol Apache. Nechybí ani modely určené ženám a dětem. Trekingové modely jsou také samozřejmostí. A z kol zmizel Sram a nahradilo ho Shimano. Tak by se dala velice stručně vyjádřit celoroční práce týmu Apache v podání firmy DaJ Sport na přípravách pro sezónu 2010.

Nabízíme vám alespoň malou obrazovou ochutnávku z této akce. Podrobnější seznámení s modelovou řadou najdete v jednom z příštích vydání tištěného Cykloservisu. Neochudíme vás v brzké době ani o testy vybraných modelů.

alidi

Na denním světle pod slunečními paprsky vyniknou všechny detaily propracovaného designu kol

amikazrno

Vladimír Míka (vlevo) a Michal Zrnečko (druhý zleva) předváděli své výtvory a práci dalších lidí kolem značky. Vědí vždy o čem mluví, neboť oba kdysi byli i vynikající sportovci. Míka skvělý triatlonista a Michal Zrnečko dráhový reprezentant.

afully

Apache dává na trh poprvé celoodpružené modely.

ac1

Karbonový, celoodpružený Scalp C1 je druhým nejvyšším modelem

aman

Vlajkovou lodí hardtailů je karbonový Manitou. Graficky dokonale propracovaný model, kde i pruhy na sedle ladí s podobnou grafikou na horní rámové trubce. Na všech modelech Apache žádné nálepky, ale poctivé nástřiky. Samozřejmě je osazený Shimano XTR. A věřte tomu, že ve skutečnosti vypadá tento model opravdu nadměrně dobře a ostře..

msedl

Netradiční bílá sedlovka Ritchey opravdu sluší

gilamonster

Nejlepší a nejdražší model v silniční řadě je zase Gila Monster. No řekněte, jen si sednout a vyrazit na asfalt. Akorát pozor při zkracování sedlovky. Jak vtipně poznamenal při předvádění Míra Míka: "Pořád řežu a pořád je to krátký"

elektra

Nástup elektrokol je stále partnější. Ani Apache nezůstává pozadu a do svého portfolia zařadil podobnou věcičku pro ty, kteří se nechtějí příliš potit. Třeba když jedou v kvádru do práce. Podle kuloárních informací by měl být v nabídce i pánský rám.

abaterka

Baterie elektrokol se neustále zmenšují. Tato se vejde pod nosič. Na jedno nabití lze ujet až 60 km. Ostatně, vyzkoušel to i spoludistributor p. Bárta starší z BP Lumen Úpice, když na podobném kole objel zkušebně i maraton. Baterku lze snadno vysunout a v kanceláři v zaměstnání jednoduše dobít.

 

 

 

 

datum: 29.07.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign