Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Obal zadního kola Scicon

Scicon Rear Bike Cover

Ochranný vak Rear Bike Cover je letošní novinkou v nabídce značky Scicon a je určený k ochraně interiéru auta před zašpiněním od řetězu či převodníků. Tento obal z velice pevného nylonu se jednoduše nasadí na zadní část kola, která je interiéru auta, zvlášť pak světlému, nebezpečná.

Vak tvoří dvě postranice, které jsou k sobě vzadu spojeny klasickým zipem a vpředu velkými kovovými patenty. Obal se tedy rozepne, najede se na něj zadním kolem a posléze se zapne zip, jenž kolo obepne až k zadní brzdě. Bočnice jsou vybaveny dokonce dvojicí kapes, které jsou vytvarovány pro pedály.

Jediné, na co je nutné dávat při „oblékání“ kola pozor, je tedy poloha klik. Levý pedál musí být nahoře a pravý dole. Mezi zadní stavbou a sedlovou trubkou zajistí sepnutí bočnic dvojice patentů, stejné je to mezi spodní a sedlovou trubkou.

Pokud není nadměrně znečištěná i přední část kola, je ochrana interiéru auta před znečištěním díky obalu Scicon Rear Bike Cover dokonalá.

Jakmile si na nasazování vaku uživatel zvykne, je jeho instalace na kolo velice rychlá. Navíc i použitý materiál je dostatečně odolný, takže obavy z prodření obalu či prosáknutí maziva od řetězu jsou zcela zbytečné. Pevnou strukturu materiálu navíc výrazně nepoškodí ani ostré zuby převodníku.

Obal Scicon Rear Bike Cover se vyrábí pouze v černé barvě a jeho cena je 890 korun.

(kad)

 

Plusy: funkční ochrana interiéru auta, pevný materiál, jednoduchost instalace

Mínusy: cena

scicon

datum: 24.10.07 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign