deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Nový Specialized Concept Store

Po několikaměsíční nákladné rekonstrukci prodejny Peksport, byla dnes v Praze - Vršovicích slavnostně otevřena nová reprezentační prodejna firmy Specialized. Název prodejny Peksport zůstává stejný, personál také, ovšem vnitřní prostory prodejny jsou změněny doslova k nepoznání. A to nejen po stránce vizuální, ale také samozřejmě dle logistických potřeb, aby každý zákazník byl obsloužen ke své maximální spokojenosti, rychle a kvalitně.

Na 550 metrech čtverečních najde nejen příznivec této značky vše, co k cyklistice potřebuje. Samozřejmě od značky Specialized, která ale dnes nabízí takřka vše, co je potřeba k tomu, abyste vyjeli buď na silnici nebo do terénu. Na své si samozřejmě přijdou i ti, pro které je kolo především dopravní prostředek, třeba do zaměstnání. Samozřejmostí je kvalitní servis i další zázemí. Nechybí ani například, v cyklistických prodejnách neobvyklý, dětský koutek. Zatímco tatínek si vybírá nový stroj, dítě nerušeně maluje na tabuli.

Prodejna je otevřena ve všední den od 9 do 20 hodin, v sobotu od 9 do 16 hodin.

www.peksport.cz

 

Chcete pracovat v této nové a krásné prodejně? Peksport přijme ještě jednoho mechanika jízdních kol. Praxe v oboru nutná. Firma nabízí velmi dobré finanční ohodnocení. Informace na tel. č. 271723425 nebo mobil 602221825

pek1

 

pek2

 

pek3

 

syn

 

Na otevření přijel z USA i prezident a zakladatel firmy Specialized Mike Sinyard (uprostřed s nápisem Specialized) vedle něj vpravo, ředitel domácí pobočky Specialized Eastern Europe, Zdeněk Löffelmann. Je to dost neobvyklé. Ve světě je otevřeno již 107 prodejen Specialized Concept Store. Mike byl při otevření pouze prvé a nyní až u nás, v ČR.

pek5

 

sklad

 

Nahlédli jsme i do nově přebudovaných skladů. Doslova nás ohromily. Toto je jeden z "příručních" skladů přímo v prodejně, pouze na cyklistické přilby a boty.

datum: 11.03.10 - kategorie: Maloobchod
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign