deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Novinka od Shocartu

thumb_56x80_www.jpg(2542KB)Pokud jste pravidelným objížděčem naší republiky s mapou v ruce a často po naší republice těkáte z místa na místo, tak pro vás máme dobrý typ.

Vydavateství Shocart přichází u nás poprvé s absolutní novinkou – Turistickým atlasem Česka v měřítku 1:50.000. Tedy v měřítku, jako oblíbené turistické mapy. A navíc se všemi značenými i připravovanými cyklotrasami. Atlas se bude prodávat jako soubor 72 map (pokryjí samozřejmě celou naši republiku) na jednotlivých listech, které lze ze šanonu kdykoliv vyndat, použít na výlet nebo cyklistickou vyjížďku a zase vrátit. Publikace má více jak 700 stran, z toho mapy zabírají 626 stran. Jednotlivé listy bude Shocart aktualizovat podle potřeb a samozřejmostí je i možnost dokoupení listu v případě ztráty nebo pšokození. Připravuje se i stažení stránek z internetu.

Pokud byste si chtěli zakoupit celý soubor turistických map 1:50.000 pokrývající republiku, zaplatiti byste za něj více jak 4.000 Kč. Atlas nahrazující všechny tyto mapy se bude však prodávat za 1.499 Kč. A navíc, pokud si jej objednáte nejpozději do 15. října 2004, získáte ho za zaváděcí cenu 999,- Kč. A k tomu bonus v podobě losování o hodnotné ceny a malý dárek – hologram s nejmenší mapkou Česka a Prahy na světě (přihlášeno do Guinessovy knihy rekordů).

Objednávky, ukázky, kontakt: www.atlascr.cz

(red)datum: 26.08.04 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign