katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Nové stránky o luxusním cyklistickém zboží

Máte rádi luxusní zboží? Máte rádi to nejlepší a nejdražší zboží na trhu? V tom případě můžeta navštěvovat naše nové stránky www.deluxecycling.cz, na kterých naleznete kvalitu, exkluzivitu a samozřejmě vyšší až nejvyšší ceny toho, co si můžete na své kolo pořídit. Kola, oblečení, příslušenství, součástky, vybavení - vše na jednom místě. Připravte se na velkou útratu, mnohdy na cenový šok. Rozhodně nedoporučujeme ukazovat tyto stránky vašim partnerkám a je lhostejné, jestli jsou také cyklistky nebo ne. Pokud nejsou cyklistky, okamžitě budou považovat stránky Deluxecycling pro vás za nevhodné, pornografické. Pokud je cyklistka, vaše výdaje budou velmi, velmi vysoké. Vše koupíte dvakrát.

Ale vážně. Takřka každá firma nabízí skutečně exkluzivní zboží. Exkluzivita sice představuje především vyšší cenu, ale může znamenat i skutečnou kvalitu při příznivé ceně. Kvalitu pro ty, kteří ji ocení. To nejdražší až drahé zboží dnes bohužel ve většině obchodech vidět nemůžete. Důvod je prostý - maloobchodníci se ho bojí od dodavatele zakoupit. Doba je nejistá a kdo ví kdy se prodá? A na stole leží faktura, jejíž splatnost se na maloobchodníka řítí nadzvukovou rychlostí. Takové zboží také asi neuvidíte v prodejně v menším městě nebo v prodejně v obci. Tam se to asi těžko prodá. Ale výjimky jsou.

Stránky jsme právě zveřejnili a neustále je doplňujeme. Ponořte se do světa kol a vybavení, které si vy třeba nikdy nekoupíte, ale můžete snít. Nebo se podívat na dostupnější zboží, které firmy nabízí především.

Od teďka už nemusíte pátrat, kde utratit "dlouhé" peníze. Vše vám budeme postupně servírovat na stránkách pro bohaté, pro znalce, ale i pro méně majetné, kteří se chtějí alespoň dívat. Vše bude na www.deluxecycling.cz.

 

datum: 16.10.14 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] BNS

    Tak teď už jen http://www.cheapcycling.cz.
    A co je na Foresteru luxusního??

    18.10.14, 19:35:42
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign