deluxe-cycling

Navigace

RSS exporty sekce

Bleskovky1

Partneři

Článek

author_unor_2017

Nové pracovní pozice do cykloobchodu v Olomouci

Z důvodu rozšíření našeho týmu hledáme 2 kolegy nebo kolegyně na následující pracovní pozice:

Specialista/tka e-shopu

Náplň práce:

- každodenní péče o zákazníka v rámci e-shopu – příjem a vyřízení objednávek,
komunikace se zákazníkem online, telefonicky, e-mailem, expedice zboží a
předání dopravci

- pomoc zákazníkům s výběrem zboží, testování zboží, recenze produktů

- logistika e-shopu, objednávání zboží, komunikace s dodavateli a přepravci

- zakládání, doplnění a úprava produktů, udržování e-shopu v aktuálním stavu

- průběžné zlepšování podoby webu, designu, navigaci, členění produktů, atd.

Požadujeme:

- znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)

- dobrá znalost českého jazyka a jazykové cítění

- uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Word, Exel, Power Point)

- pracovitost, svědomitost, pečlivost

- schopnost samostatně jednat, rozhodovat a umět přijmout odpovědnost za
výsledky práce

- ochotu učit se nové postupy a technologie

- orientace v cyklistice a aktivní cyklista velkou výhodou

- zkušenost s web analytikou, znalost SEO, Google Analytics, služeb Zboží.cz,
Heureka.cz výhodou

Nabízíme:

- práce ve stabilní cyklistické firmě s 25. letou tradicí a velkými plány do
budoucna

- zajímavé osobní ohodnocení s podílem na výsledcích

- přátelský pracovní kolektiv

- možnost profesního růstu

- hlavní pracovní poměr sjednaný na dobu neurčitou

- místo výkonu práce: Olomouc

- nástup dle dohody, nejpozději k 1.4.2016

Prodavač/ka - kamenná prodejna Olomouc

- každodenní komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků a přání, prodej
zboží, příprava individuálních nabídek

- účast na firemních předváděcích akcích pro naše zákazníky, prezentacích
dodavatelů a další vzdělání v oboru

- odborné poradenství při výběru vhodného kola, vybavení atd.

- práce s informačním a skladovým programem CEZAR

- pokladní činnost

- péče o prodejnu, aranžování zboží, úklid

Požadujeme:

- nadšení pro obchod a komunikaci s lidmi

- orientace v cyklistice a aktivní cyklista/tka

- prozákaznický přístup a schopnost poradit

- uživatelskou znalost MS Office (Word, Exel)

Nabízíme:

budoucna

Kontakt: www.jmctrading.cz

datum: 22.01.16 - kategorie: Redakce

Nový komentář:

Pro přidání komentáře se musíte registrovat nebo přihlásit. Děkujeme.

Nová registrace | Zapomenuté heslo

id

id

id

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

BP BP BP BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign