deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Notebook friendly

Batoh Author A-B Twister Laptop

Jednou z novinek mezi doplňky domácí značky Author je batoh A-B Twister Laptop,jak samotný název naznačuje, umožňuje mimo jiné také bezpečný transport vašeho osobního počítače. Celkový vnitřní objem pětadvacet litrů je pak dostatečnou rezervou i pro přepravu většího množství věcí, přičemž vzhled batohu jej předurčuje nejen pro sportovní, ale i pro civilní využití.

Batoh Author A-B Twister Laptop

Základem batohu jsou anatomicky tvarovaná záda s AVS (Air Vent System) technologií, zlepšující mimo jiné také rozložení zátěže a především naprosto eliminující jakýkoli tlak na páteř. Ve stejném duchu jsou provedeny také hlavní popruhy, doplněné zespodu o síťovinu, usnadňující odvod potu. Samozřejmě nechybí výškově stavitelný hrudní a především poměrně široký bederní pás. Vtipným detailem je pak síťovaná kapsa na mobilní telefon na levém popruhu, tedy koncipovaná pro praváky.

Uvnitř batohu nalezneme hlavní přepravní komoru, vybavenou přepážkou, dvojicí síťovaných kapes a promyšleným tunelem určeným pro bezpečné svislé uložení PET lahve. Na čelní stěně pak nechybí spodní, celkem rozměrná kapsa s pořadačem a především úchyt přilby či jakéhokoli jiného rozměrnějšího předmětu, gumicuk je v tomto ohledu sázka na jistotu. Praktické jsou také pružné boční kapsy s ideální přístupností, které se hodí třeba pro standardní cyklistickou láhev. Podceněna nebyla ani reflexe, paspule s funkcí odrazky pak doplňuje výšivka.

To hlavní se však nachází v těsném sousedství polstrovaných zad, rozměrná komora pro boční vložení notebooku je svou přístupností naprosto ideální a stejně tak množství polstrování na stěnách je dostatečnou ochranou přístroje i v případě pádu. Poloha počítače těsně za zády je samozřejmě především kvůli bezpečnosti přístroje, nicméně je nutné počítat s tím, že se po vložení notebooku stane batoh o něco hůře ohebným a jeho usazení na zádech již nemusí být tak dokonalé jako bez počítače. Každopádně celkový přepravní objem batohu je zcela dostačující nejen pro celodenní ježdění, stejně tak tento batoh doporučíme třeba studentům. Tedy všem, kteří s sebou potřebují nosit osobní počítač, a přitom nechtějí, aby jejich zavazadlo vypadalo příliš civilně. Batoh Author A-B Twister Laptop se totiž na první pohled rozhodně netváří, že by v něm měl být uložen notebook, což může být také určitá ochrana před nenechavci.

Cena testovaného batohu je od 1395 korun.

(kad)

 

Plusy: standardní outdoorový vzhled, zpracování, provedení zad, „tunel“ pro PET lahev

Minusy: horší usazení po vložení počítače

datum: 31.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Základem batohu jsou anatomicky tvarovaná záda s AVS (Air Vent System) technologií, zlepšující mimo jiné také rozložení zátěže a především naprosto eliminující jakýkoli tlak na páteř.

    20.06.13, 09:00:51
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign