Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Neobvyklé skládací kolo

PUMA představuje skládací osmirychlostní kolo Duo Loop s integrovaným bezpečnostním zámkem

Spojením stylu a funkce poskytuje PUMA obyvatelům města inteligentní dopravní prostředek pro cestu do práce, za zábavou i do přírody.
Skládací kolo není na našich cestách až tak neobvyklé. V jednom z pražských obchodů můžete narazit na jízdní kolo značky PUMADuo Loop Bike. Je součástí prémiové kolekce doplňků Urban Mobility, která byla navrhována s ohledem na potřeby obyvatele města. Nový model je zábavný a zároveň funkční. Duo Loop Bike má osm rychlostí a robustní konstrukci rámu. Další velkou výhodou je důmyslný skládací mechanismus, který přináší maximální pohodlí. Kolo se dá velmi rychle a pohodlně složit, snadno se s ním nastupuje i vystupuje z prostředků hromadné dopravy, automobilu i výtahu. Tento jedinečný prvek poskytuje všechny výhody skládacího kola bez újmy na stylu nebo konstrukci. Kolo nabízí i dvoukotoučové brzdy. Co ovšem městský člověk ocení nejvíce, je bezpečnostní zámek integrovaný přímo do spodní trubice rámu, který je pro zloděje prakticky nepřekonatelný. Při pokusu o zničení zámku dojde k narušení stability kola a to se stává nepojízdné. Kolo se vyrábí ve dvou barevných retro provedeních, černobílé a modrobílé kombinaci. Cena kola je 28.590 Kč.

puma

datum: 01.06.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign