Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Neobvyklá brašna ABUS

Mysleli jsme si, že nás v případě cyklistických brašniček nemůže nic překvapit. Mýlili jsme se do toho okamžiku, když jsme spatřili zajímavý „váleček“ od firmy ABUS.

Možná patříte do skupiny, do které se řadí cyklisté, bývalí závodníci, kteří by nesnesli nevypadat jako závodníci, byť už nevyvinou větší než dvacetikilometrovou rychlost. Tak pro vás to asi nebude. Ale pokud jste se již vzpamatovali a zjistili jste, že už se zase řadíte (nebo pořád) mezi obyčejné, nezávodní cyklisty, tak to bude pro vás.

Brašnička ABUS Chain Bag ST 2012 je opravdu neobvyklý výrobek, který můžete využít k dočasnému převozu jak cyklistického zámku, větrovky, plavek nebo i cyklistické lahve. Třeba i na vašem drahém závodním kole, protože i na něm se občas jezdí k vodě nebo na obyčejné vyjížďky. Můžete ji využít i v případě, že máte celoodpružené kolo, na kterém občas bývá problém, kam dát na delší vyjížďku druhou lahev, protože rám kola s tlumičem často má k dispozici jen jednu pozici pro košík. V tom případě brašnu připevníte třeba na sedlovku.

Brašna je, jak už to je u ABUSu zvykem, vyrobena velmi kvalitně, z textilie, která připomíná neopren. Je vybavena podélným zipem, který umožní její dokonalé rozepnutí pro snadné uskladnění všech potřebných věciček, které do ní potřebujeme vložit. Výborně je vyřešen upínací mechanizmus, který tvoří dva pásky se suchým zipem a pryžová žebrovaná opěrka, která rozhodně zabrání sjíždění brašny po trubce rámu kola v jakékoliv poloze.  I do upínacích pásků jsou hustě vpleteny jakési silnější pryžové „nítě“, které také zabraňují ujíždění brašničky z námi zvolené polohy. Připevnění brašny k rámu tedy vymyslel ABUS dokonale.

Zbývá už jen dodat, že za ni zaplatíte něco kolem 450 korun. Myslíme si, že to je s ohledem na její kvalitu a využitelnost cena přiměřená. Už proto, že ji může používat na svém kole průběžně kdokoliv z rodiny.

 

datum: 28.09.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign