katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Není vesta jako vesta

Německou značku Maloja asi není nutné blíže představovat – především vyznavači luxusnějšího vybavení a textilu její nabídku jistě znají. Mnohé z jejích produktů nabízejí vedle špičkové kvality rovněž značnou univerzalitu, což se týká také vesty nazvané NaderM. Její označení „Multisport Vest“ je více než vystihující a vedle čistě cyklistického použití se skvěle hodí třeba na běžecké lyžování a vlastně i na veškeré další outdoorové aktivity - in-line bruslením počínaje a během konče.

Základem vesty se stala membránová textilie s označením Stormshell+, jež poskytuje celému trupu optimální ochranu před profouknutím, spojenou s dostatečnou paropropustností a v neposlední řadě i značnou elasticitou. Právě míra pružnosti je mezi podobně funkčními materiály výrazně nadstandardní a je dalším z detailů, zajišťujících velmi příjemný pocit z nošení. Tentýž membránový materiál, mimochodem s luxusně vyhlížející polomatnou povrchovou úpravou, je použit i na horním dílu zad a na bočních panelech. Samotná záda jsou pak ušita z klasické, lehce zateplené dresoviny, takže termoregulace je i při náročném sportovním výkonu vynikající.

Střihově není vestě co vytknout, jako naprosto ideální hodnotíme délku trupu a provedení průramků s výrazně elastickým olemováním, stejně tak spokojeni jsme byli s výškou i šířkou límce, jemuž nechybí horní „garáž“ pro jezdce zipu. Spodní lem sice postrádá možnost stahování, to ovšem v praxi díky propracovanému střihu vůbec nevadilo. Přítomnost malé náprsní kapsy s vertikálně situovaným zipem pak dokládá plánovanou univerzalitu použití, i když standardní zádová kapsa by byla možná ještě o něco praktičtější. Hlavní zip je samozřejmě podložen pruhem materiálu proti profouknutí a jeho „designové“ provedení s červeno-modrou grafikou působí velmi zajímavě. Preciznost značky Maloja podtrhuje třeba i vyšité logo vpředu na prsou, naopak lehkým zklamáním pro nás byla úplná absence reflexních prvků.

Cena vesty Maloja NaderM. je 3240 korun. Vedle zkoušené modré varianty je v nabídce také „pískové“ provedení s názvem Sahara, případně černá barva vesty.

(kad)

 

datum: 24.06.15 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign