deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Nemusí to být zrovna trojúhelník

Brašna ABUS ST 200 Sportivo

Milovníci brašen a brašniček na kolo se často rozhodují, jaký typ a velikost si vybrat. Mají si pořídit klasickou trojúhelníkovou brašnu do rámu? Nebo snad malou brašnu na nosič? Nebo si dát opravdu objemnou pod sedlo? V obchodě dlouho přemýšlí při prohlížení brašen, které jim prodavač snese na prodejní pult.

ABUS ST 200 Sportivo

Na otázku, kolik toho každý v brašně potřebuje, si musí odpovědět každý sám. Ale my máme pro vás typ brašny, která určitě uspokojí každého, kdo třeba nesnáší na zádech batůžek s větrovkou, plavkami, klíči, mobilem a peněženkou. To bývají zpravidla ty nejdůležitější propriety, které klasický cyklistický výletník potřebuje na své cestě.

U brašničky ABUS ST 200 Sportivo už její název napovídá, že se jedná o sportovnější kousek, který se nemusíme ostýchat velmi rychle, za pomoci čtyř pásků na suchý zip, namontovat třeba na naše drahé závodní kolo, když na něm jedeme v neděli odpoledne s dětmi k vodě. Brašnička se řadí do modelové řady ABUS ONYX, která se vyznačuje velmi odolným a voděvzdorným materiálem. Naše ST 200 je „dvoulitrová“ a podařilo se nám do ní bez problému uskladnit vše, o čem píšeme o několik řádků výše. Do hlavního prostoru brašničky, který má uvnitř na boku ještě síťkou oddělený prostor (třeba na montážní klíč) a karabinku na klíče (mnozí to uvítají, protože paranoia mezi jedinci z hrůzy ztráty klíčů je známá) se dostaneme bočním otvorem s vodotěsným podélným zipem. Z druhé strany brašničky je ještě jedna plochá kapsa, ideální třeba pro občanku, kreditku, peníze, nebo vše pohromadě v tenké peněžence. U této kapsy je zip ještě překrytý, takže voda má v v případě této kapsy opravdu smůlu. A navíc nemusíte při hledání peněz přehrabovat velký úložný prostor brašny. Samozřejmostí jsou také reflexní pruhy na bocích brašny.

Výhodou ST 200 oproti klasickým trojúhelníkovým brašnám je, že pokud zrovna nemáte kolo s velmi nízkým rámem, jako na našem demonstračním obrázku, vejde se vám lahev s pitím pod brašnu. V případě větších trojúhelníkových brašen bývá občas problém trojúhelníkovou brašnu s ohledem na košík vůbec do rámu připnout.

Brašnu ABUS ST 200 Sportivo koupíte v obchodech za cenu kolem 500 Kč. A věřte tomu, že kupujete opravdovou kvalitu, která se vám nepotrhá hned první rok používání.

 

(kany)

datum: 26.03.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign