Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Největší bikový festival u nás se blíží

APACHE Jestřebí hory 2008 - posledních pár dní na přihlášky s čepicí!

 Festival cyklistiky je tu již za 24 dní. Přečtěte si aktuální informace z tábora Apačů. Jak získat festivalovou čepici, jak vypadají letošní trička a jaký je rozvrh koncertů na jednotlivé dny? Pokud o cestě do Úpice na tento cyklistický svátek přemýšlíte, čtěte dále...

 Start pátého ročníku MTB maratónu Apache Jestřebí hory 2008 je tu již za necelé 4 týdny a uzávěrka přihlášek s dárkem v podobně festivalové čepice už jen za pár dní.  Oficiálně je tento termín stanoven na 31. května, avšak stejně jako v minulém roce budeme akceptovat také přihlášky zaplacené do pondělí 2. června. Pozor, jedná se o datum připsání peněz na náš účet!!

Přihlásit se můžete on-line na festivalovém webu www.festivalcyklistiky.cz. Příjem přihlášek předem končí 13. června, poté je možné se přihlásit až v kanceláři závodu. Úplná uzavírka registrací je hodinu před startem dané trasy.

cepiceJako každý rok nabízíme možnost objednávky festivalového trička společně s přihláškou. Poučeni z minulých let jsme rozšířili sortiment o tři velikosti dámských triček. Cena při objednání a zaplacení předem je 190,-, na místě se pak budou prodávat za 250,- Kč. V prodeji bude také „limitovaná edice“ triček s motivem Bujará Úpice.

Úpice bude opět bujará!

Program kulturní části festivalu Bujará Úpice je již z 90% uzavřen. S jeho podobou jsme letos opravdu spokojeni a pokud nám bude přát počasí, tak to bude na úpickém náměstí po závodech pěkně vřít. V pátek před maratónem vám formu doladí populární Vypsaná Fixa, skáčkový Skapollo a punkový Heebie Jeebies. V sobotu, až bude po trikofestvšem, se budete moci zhoupnout v rytmu ska, reggae a funky. Hrát budou Švihadlo, HeBand a Groteska. Největší hudební lahůdky na vás však čekají až v neděli, kdy se představí legenda českého big beatu Vladimír Mišík se skupinou ETC, slovenští Polemic a festivalovou tečku obstarají v Úpici již dobře známí Sto Zvířat! Představení jednotlivých kapel včetně hudebních ukázek najdete zde.

Účastníci MTB maratónu a orientačního závodu dvojic mají vstupné na celý víkend zdarma. Společně s přihláškou můžete objednat další vstupenky pro svůj doprovod za zvýhodněnou cenu 190,- Kč. Běžná cena víkendové vstupenky je 290,- Kč, jednodenní pak 150,-. Vstupné se však vybírá až na večerní program (vždy po vyhlášení výsledků), takže pokud Vás zajímají pouze závody, nemusíte si vstupenku pořizovat.

FESTIVAL JE TADY ZA 24 DNÍ!

Apaches

(tisková zpráva pořadatele festu)

plakat

datum: 30.05.08 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign