Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Největší a nejstarší seriál maratonů Cykloservisu vede Pavel Boudný

Nejstarší seriál, největší seriál složený z nejlepších závodů. Tak nějak by se dal charakterizovat seriál maratonů Cykloservisu, který má letos již pořadové číslo devět. Cykloservis byl prvním, kdo přišel s podobným seriálovým kláním, na jehož konci je každoročně podle počtu bodů nejlepší maratonec sezóny. Do seriálu zařazujeme ty největší závody, které mají těžkou trať (započítává se vždy ta nejdelší) a velký počet startujících. Zatímco některé seriály mají velmi složitý způsob výpočtu, často až zmatečný, Cykloservis boduje závody velmi jednoduše a spravedlivě od samého počátku. Prvních čtyřicet závodníků získává v každém závodě body a vítězem se stane závodník s největším počtem bodů. Jasné, stručné, jednoduché a navíc si každý může ihned spočítat zisk svých bodů. Výsledky jsou průběžně publikovány na těchto stránkách v pravé sekci maratonů.
Do dnešního dne se odjely celkem čtyři závody. Vše začalo tradičně maratonem Author Šela marathonem, pokračovalo se Kelly´s Malevil Cupem, dále to byl největší domácí maraton Author Král Šumavy a poslední zatím bodovanou akcí byl Apache Jestřebí hory, který se jel v rámci festivalu. V průběžném pořadí vede Pavel Boudný, který dva první závody vyhrál a v jednom závodě byl třetí. Druhý je prozatím vítěz vůbec prvního seriálu v roce 1999 Véna Hornych. Ten je také nejúspěšnějším naším seriálovým závodníkem a samozřejmě celou dobu vynikajícím maratonským závodníkem. A na třetí příčce je Jarda Kulhavý.
datum: 01.07.07 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign