deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Naleznete v Cykloservisu č.17

V příštím týdnu bude na pultech prodejen Cykloservis č. 17

Pokud jste v loňském roce četli osobitou reportář MUDr. Honzy Hnízdila o přejezdu Alp, můžete se v tomto vydání těšit na další, letošní pokračování. Šest dnů a přes šestset kilometrů ve vysokých sedlech hor opět strávila parta kamarádů.

Malá ukázka z reportáže:

….čekal nás totiž dlouhý a kamenitý sjezd do údolí. I  pro pěší turisty to bylo hodně náročné. Chlapci ale byli odpočinutí a začali závodit. Já se raději ochotně ujal role rozhodčího a udělovat trestné vteřiny: za dotyk země nohou 5, dotyk rukou 10, hlavou 20, za krvácející zranění dvě minuty a za zlomeninu diskvalifikace. Dotyky rukou a nohou jsem nestíhal počítat a po dvou dotycích hlavou země a dvou tržných ranách jsem závod raději předčasně ukončil. Zásoby Novikovu (zelené tinktury na rány) se začaly rychle tenčit a sešívat v terénu rány se mi vůbec nechtělo….

 

Mezi nejčtenější v Cykloservisu patří testy kol. Tentokrát to bude lahůdka v podobě Rocky Mountain Element Team SC. Kolo sice dražší, ale svými vlastnostmi neobvyklé. Merida Matts Miami patří do nové kolekce 2005. Kolo cenově přístupné asi každému. Mongoose Crossway 850 je kolo trekingové, tudíž patří do kategorie, která se prodává v množství minimálně stejném jako kola horská.Opravdovou lahůdkou je silniční kolo Cannondale SIX 13. Kolo, na kterém jezdí i vítěz Giro d’Italia Simoni. Vůbec první kousek který dorazil k nám do republiky jsme ihned získali do naší redakce. Pokud se zajímáte opravdu o špičkovou techniku, tak je to test asi právě pro vás. Apache je značka, která se nejen na našm trhu zabydlela, ale může se chlubit tím, že na jejím kole vyhrál Jarda Kulhavý titul Mistra světa a Evropy. Představíme vám novou modelovou řadu této značky na rok 2005.

Další díl seriálu Výživa a regenerace popisuje velmi důležitý strečink. Podrobně i s obrázky. Takže do trenek a trochu se rozhýbat.

Tradičně v této době vydáváme přehled odpružených vidlic na rok 2005. už jsme to dotáhli s naším pedanstvím tak daleko, že jsme vychytali dokonce i některé chyby, které měli v materiálech sami někteří dovozci. V našem přehledu je vše správně. Bylo nám řečeno, že jsme „hnusní“, že jsme si některých nepřesností všimli. Jsme potěšeni, že v mnohých obchodech a servisech mají každoročně náš přehled vidlic na zdi pro rychlou orientaci.

Hodina pravdy je obsáhlý materiál, ve kterém se vyjadřují závodníci, trenéři a mechanici k řazení Shimano Dual Control na MTB. Je to totiž už dva roky, co se používá. Pokud po takovém, ne příliš levném, řazení pošilháváte, přečtěte si nejdřív slova odborníků. Budete překvapeni.

A mnoho dalšího za pouhých 12 korun na 18 stranách A3 ve vašem obchodě s cyklistickým zbožím.

datum: 07.10.04 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign