Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Na převod 48/11 kolem světa

Titulek není omyl. Pokud si zakoupíte poslední letošní dvaadvacáté vydání Cykloservisu, tak v něm naleznete povídání opravdového dobrodruha Jana Kozáka, pro něhož v titulku zmíněný převod je ten správný, na který absolvoval přes 60% své cesty kolem světa. A že se dá za rok a půl najet 44.000 kilometrů za pouhých 150.000 Kč se v článku také dočtete. Za pouhých 150.000 samozřejmě v kontextu s milionovými částkami, za které podobné putování absolvovali jiní cyklocestovatelé.

V tomto vydání opět naleznete obsáhlé testy kol, ale také například návod k tomu, jak jezdit na kole ve sněhu. Jestliže vás příroda obdařila ženskými tvary a jinými typickými doplňky, tak vás jistě zaujme "Holky jezděj taky" od Markétky. Pokračuje rubrika o nářadí pro vaši domácí dílnu a v článku "Zadeček jako v bavlnce" se dočtete snad všechno, co potřebujete vědět o odpružených sedlovkách a především o systémech, které v současné době tento odpružený komponent používá. Zkušenosti s cyklobusem také nebudou k zahození a především další informace k naší soutěži století o výhru ve výši 100.000 Kč. Tak se už běžte podívat do schránky, jestli v ní máte svůj Cykloservis nebo do obchodu. Vždyť stojí pouhých 12 kaček.

datum: 20.12.05 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign