cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Na cesty s bébébéčkem

Značka BBB je pro mnohé cyklisty důvěrně známá. Nabízí „miliony“ velkých a malých věciček, které potřebuje každý cyklista. Od oblečení přes běžné součástky až po veškeré potřebné vybavení. A to vše v náležité kvalitě.

Nás zaujala taška označená jako BBB D-Day Duffel. Proč zrovna taška? Protože tašku potřebuje každý, nejen cyklista. A protože tento model je velikostí, zpracováním a vybavením doslova ideální pro cestu třeba na cyklistický maraton.

Už při prvním seznámení a osahání zjistíte, že taška není žádný levný matroš, ale voděodolný nylon, který snese i hrubší zacházení, protože cestovat na závody znamená občas i méně šetrné zacházení se zavazadly. Pro vaše propriety potřebné na závod má skvělý rozměr. Není ani příliš malá, ani velká. Objem takřka 40 litrů (rozměr 28 x 28 x 55 cm) znamená, že se vám do ní vejde potřebné oblečení, přilba, tretry a další potřebné věcičky, aniž byste museli bojovat s místem. Samozřejmě, pokud vám dá doma máma na cestu dva velké bochníky chleba, tak problém s místem asi mít budete. Taška je vybavena praktickými kapsami a přihrádkami. Důležitá je boční se samostatným vstupem, jejíž vnitřní prostor může zasahovat až do velkého hlavního prostoru. Ti bystřejší pochopili, že se jedná o kapsu především na boty, které nebývají, zvláště po závodě, zrovna moc čisté. Na opačné straně tašky je podobná kapsa, ovšem ne tak hluboká. Ale mokrý dres, kraťasy a ponožky se vám po závodě do ní vejdou. Na delší straně zvenčí je kapsa například na doklady a věcičky, pro které si chceme hned sáhnout a nehrabat se uvnitř tašky.  Uvnitř tašky jsou další dvě kapsy včetně větší z mikrovlákna, která je určena třeba pro tablet nebo notebook.

Taška je v černé barvě, s vnitřním prostorem v zajímavé tyrkysové barvě. Víte, proč je tato barva pro vnitřek výhodná? Protože se tak v tašce lépe hledá. Zkuste najít v černém prostoru třeba černou peněženku a vyzkoušejte si to v této BBB tašce.

A na závěr to, co nás na tašce nejvíc baví a proč nás taška také oslovila. Ucha má uzpůsobená také jako popruhy na batohu, včetně spony, kterou si popruhy sepneme na prsou k sobě. Určitě všichni známe, že s taškou je potřeba občas někam popojet na kole. Někdy i do delší vzdálenosti. A mít na zádech pohodlný „batoh“ je rozhodně příjemnější, než si hodit tašku přes záda obligátním popruhem. A věřte nám, že taška se vozí na zádech opravdu pohodlně, až nás to překvapilo.

Tašku pořídíte za cenu kolem 1890 Kč. Rozhodně za tuto cenu získáte kvalitní výrobek na mnoho let pro využití nejen při cyklistice.

 

(kany)

datum: 12.06.19 - kategorie: Různé
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign