Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

MTB seriál pro děti SpinFit

SpinFit Dětský MTB Cup 2014 vstupuje do sedmé sezony

Jeden z největších MTB seriálů pro děti, který je oblíben a hojně navštěvován malými závodníky nejen z Libereckého kraje, odstartuje opět po roce 13. dubna v Osečné.

Pro rok 2014 je připraveno osm závodů. Mimo již zavedené závody v Osečné,  Beckově, libereckém Vesci, na Malevil Cupu, v Bakově a ve Stráži pod Ralskem zařazujeme letos i dvě úplné novinky. Závod v Doksech a Mladé Boleslavi.

Děti se mohou zúčastnit jednotlivých závodů nebo mohou soutěžit v celém seriálu. Vypsány jsou kategorie pro kluky a holky ve věku od 2 do 14 let. Do hodnocení v seriálu je potřeba absolvovat šest závodů z osmi. Stejný počet závodů stačí na zařazení do závěrečné tomboly, která proběhne na slavnostním vyhlášení koncem září v Liberci.

 

O výsledky celého seriálu se bude starat již osvědčená časomíra SPORT BASE. Přihlášení na celý seriál je cenově zvýhodněno, ale startovné na jeden závod je i tak symbolické. Jednou z novinek je přidaná kategorie pro odstrkovala.  Na každém závodu bude připraven doprovodný program. Svoje dovednosti si děti budou moci zdokonalit a vyzkoušet například na stánku populární liberecké iQlandie. Významnou podporu pro tento rok mimo Libereckého kraje přislíbila Liberecká Teplárna, výživová firma ENERVIT a firma ABEL.

Přihlašování na seriál již bylo spuštěno. Všechny děti, které se přihlásí předem, se mohou těšit i na originální tričko s logem seriálu.      

  

Nad letošním ročníkem převzala záštitu náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Zuzka Kocumová, bývalá olympionička, juniorská mistryně světa v běhu na lyžích. V současnosti ale také bikerka. Tímto jí a Libereckému kraji děkujeme za podporu.

Termínová listina seriálu

13.04. Osečná
03.05. Beckov / Klíčany
08.05. Liberec / Vesec
21.06. Malevil Cup
28.06. Doksy
30.08. Mladá Boleslav
06.09. Bakov nad Jizerou
20.09. Stráž pod Ralskem
24.09. Slavnostní vyhlášení Dětského MTB Cupu / Liberec

 

datum: 10.04.14 - kategorie: Maratony
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign